آکاایران: این شب به زمان بین غروب آفتاب از 30 آذر (آخرین روز پاییز) تا طلوع آفتاب در اول ماه دی (نخستین روز زمستان) اطلاق می شود. ایرانیان و بسیاری از دیگر اقوام شب یلدا را جشن می گیرند. این شب در نیم کره شمالی با انقلاب زمستانی مصادف است و به همین دلیل از آن زمان به بعد طول روز بیش تر و طول شب کوتاه تر می شود.

هر سنت و مناسبت خوشحال کننده ای در هر کشور، بخش خیلی جذاب کادو دادن رو هم در بر داره. چون ما با دادن هدیه میتونیم به اطرافیانمون بهانه ای برای هر روز یاد کردن از ما و صمیمیت هامون ببخشیم، که هم برای خودشون خوشایند باشه، هم ما! در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, ایده هایی برای تزیین هدیه های شب یلدا را برایتان گردآوری کردایم که باعث میشود هدیه شما خاص شب یلدا شود. برای مطالعه و مشاهده این ایده ها در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

تزیین هدیه شب چله جالب و خلاقانه

 

ایده های تزیین کادو شب چله 

با کاغذ های رنگی میتوانید یک قاچ هندوانه کاغذی برای تزیین هدیه تان درست کنید البته اگر هدیه تان کوچک باشد این ایده به دردتان میخورد.

تزیین هدیه شب چله عروس

روش های تزیین هدیه شب یلدا 

برای تزیین هدیه های شب یلدا از کاغذ کادوهایی با طرح هندوانه میتوانید استفاده کنید و حتی میتوانید خودتان طرح های هندوانه ای را روی کاغذ کادو بکشید. شاید به نظرتان کار سختی باشد اما با مشاهده تصاویر زیر و ایده گرفتن از آن ها میتوانید هدیه تان را به خلاقانه ترین شکل ممکن تزیین کنید.

تزیین هدیه شب یلدا داماد

روش تزیین هدیه با تم هندوانه

با خودکار هم میتوانید طرح های هندوانه ای روی کاغذ کادویتان بکشید، روی یک کاغذ کادوی سفید و ساده به سادگی با استفاده از خودکار قرمز، سبز و مشکی میتوانید کلی طرح هندوانه ای بکشید و در نهایت از یک روبان قرمز برای زیباتر شدن هدیه تان استفاده کنید.

تزیین هدیه شب یلدا برای داماد

تزیین کادو مخصوص شب یلدا

تزیین هدیه شب یلدا

ایده ساده و هندوانه ای برای تزیین هدیه

تزیین هدیه های شب یلدا

تزیین هدیه با ایده های خلاقانه

تزیین هدیه های شب چله

 

تزیین کادو شب یلدا با روبان

تزیین هدیه شب یلدا برای عروس