خصوصیات مردان و زنان چینی


خصوصیات جنس مذکر چینی:
این مرد، مرد ایده آل خانم هاست زیرا :

  - شما می توانید فرزندی به شکل لئوناردو دی کاپریو از او بخواهید، او برایتان جعل می کند.
- دست و دلباز است و حاضر است تمام درآمد خود را وقف شما کند و تنها چیزی که از شما می خواهد چند تیکه چوب است برای استفاده در موارد زیر: قاشق و چنگال، بالش، تشک!! پتو !!!  نیمکت، گرم کن، بادبزن و ...
-  ایشون کاملا" روشن فکر است و اصلا" محدود نیست و شما می توانید هر کار خواستید انجام دهید. او ایرادات شما را نمیبیند یا اگر هم ببیند ریز می بیند.
-  بدبین نیست ، خوش بین هم نیست. گیر نمی دهد، سرخ نمی شود سفید نمی شود و همیشه همان زرد فابریک است، جورابش را پرت نمی کند، تو آشپزخانه دراز نمی کشد، خربزه را با عسل نمی خورد، تخمه را با پوست می خورد تا خانه کثیف نشود، از سر شیشه یا پارچ با دهان آب نمی خورد، زیرپوش خود را داخل مایکرویو نمی گذارد ، با کفش روی فرش راه نمی رود ، خرید می آید، کوتاه می آید، کوتاه می رود و ...
-  هر چقدر بد و بیراه به فک و فامیلش نثار بفرمایید چیزی جز لبخند بر چهره ایشان نتوانی یافت
-  از شر موجودات موذی چون موش و سوسک و انواع حشرات در امانید زیرا ایشان شکارچی ماهری هستند.
- فیلم ها و سریال های آبکی چینی همچون جومونگ ، یانگوم و غیره را به زبان اصلی با ترجمه همسر نگاه کنید.

هشدار

با احتیاط حمل شود ، محموله شکستنی است.

خطر برخورد با جکی جان. توضیح اینکه مرد یا بهتر بگم همسر چینی شما مجهز به تمام فنون رزمی میباشد لذا سعی کنید هر کاری که می کنید برخورد فیزیکی با ایشان نداشته باشید.

و اما جنس مونث چینی

این زن، همسر ایده آل مردان است زیرا :

- شما همیشه در مکانی تمیز زندگی می کنید و اگر صبح پاشدید و دیدید در ماشین لباسشویی هستید فقط لبخند بزنید چون با فردی پاکیزه وصلت کرده اید.

- خرج شما بسیار کم است. چینی ها از زیور آلات و وسایل خونه از قبیل مبل و فرش و تخت و ... دوری می کنند .
-  شما می توانید فرزندی 2ساله به دنیا بیاورید. برای او نشدنی وجود ندارد .
-  در ضرب المثل های چینی آمده است که شوهر شوهره شوهر ، چوب زیرسره شوهر ،  این یعنی اینکه همچون نوع مذکر فقط کافیست شما چند تکه چوب جهت برآوردن اکثر احتیاجات و نیازهای همسرتان به او هدیه بدهید .
- شما نیازی برای خرید کالسکه، گهواره و ...برای فرزند خود ندارید و به جای آن می توانید پارچه ای محکم خریداری نموده و به دور همسر خود بپیچید. با اینکار حتی دیگر نیازی به قنداق کردن کودک هم نیست یا الزامی برای تهیه پوشک ندارید زیرا تمام این موارد با محکم بسته شدن بچه به پشت همسر چینی حل می شود.
- او بیش از اینکه حرف بزند کار می کند، غیبت نمی کند، زیادی با تلفن حرف نمی زند، غر نمی زند، تیکه نمی اندازد، چشمی برای رو هم چشمی ندارد، خرجش کم است، بدی های شما را نمی بیند، شک نمی کند ، فال گوش نمی ایستد، به کارهای خصوصی شما دخالت نمی کند، پول تو جیبی از شما نمی خواهد، پایبند زندگی است و ولتان نمی کند، دائما" مقابل شما تعظیم می کند.
- ماشین شخصی نمی خواهد ، دوچرخه 24 مشکی می تواند بهترین هدیه برای او  باشد.

ویرایش وتلخیص:آکاایران