خودشناسی تصویر شما         
 
به این ۹ تصویر خوب توجه کنید و از بینشان شکلی را برگزینید که رنگ و شکل آن هر دو برای شما خوشایند باشد. سپس توضیح مربوطه را بخوانید تا خودتان را بهتر بشناسید...

▪ تصویر (۱): درون گرا، حساس و متفکر
از سطحی بودن نفرت دارید، بیشتر دوست دارید تنها باشید تا اینکه شنیدن حرف های بیهوده را تحمل کنید. با دوستان خود رابطه محکمی برقرار می کنید که این امر یک آرامش درونی را برایتان ایجاد می کند تا احساس خوبی داشته باشید. به هر حال تنهایی طولانی مدت برای شما مشکل ساز نیست و از این بابت خسته نمی شوید.

▪ تصویر (۲): آزاد و مستقل
به یک زندگی آزاد و بدون قید و بند نیاز دارید که به شما فرصت می دهد مسیر خود را مشخص کنید. فعالیت های هنری در کار و اوقات فراغت شما دیده می شود. گاهی اصرارتان برای آزادی موجب می شود برخلاف آن چیزی باشید که از شما انتظار می رود. شیوه زندگیتان مستقل است و هرگز از کسی کورکورانه تقلید نمی کنید. زندگی را بر طبق ایمان و عقیده خود جست وجو می کنید، حتی اگر در این زمینه رفتار غیرمعمولی داشته باشید.

▪ تصویر (۳): فعال، پویا و برون گرا
برای پذیرش خطرات ویژه در زندگی کاملاً راغب هستید و دوست دارید کارهای متنوعی انجام دهید. بیشتر از هر چیز علاقه مندید که نقش فعالی را در وقایع مختلف داشته باشید. بدین ترتیب ابتکار عمل شما بخوبی مشخص می شود. گرفتار شدن در روزمرگی و روال عادی زندگی بر فعالیت های شما تأثیر می گذارد.

▪ تصویر(۴): واقع بین، معقول و سازگار
در زندگی به رفتار و روش ساده و طبیعی اهمیت می دهید. اطرافیانتان به دلیل داشتن ایستادگی و مقاومت شما را تحسین می کنند و می توانند به شما متکی باشند. به نزدیکانتان امنیت و آرامش می دهید و شخص خونگرمی هستید که بخوبی دیگران را درک می کنید. هر چیز زرق و برق دار و پیش پا افتاده را نمی پذیرید. لباس پوشیدن شما ساده و در عین حال شیک است.

▪ تصویر (۵): عملگرا، ماهر و مطمئن به خود
مسؤول زندگی خودتان هستید و بیشتر به رفتار و عمل خود اعتقاد دارید تا بخت و اقبال. مشکلات را از راه معقول و ساده حل می کنید. یک تصویر منطقی از مسائل در زندگی روزمره شما وجود دارد و می توانید بدون تردید و دو دلی از پس مشکلات برآیید. در محیط کاری بخوبی با مسؤولیت هایتان کنار می آیید.

▪ تصویر (۶): صلح جو، آرام و محتاط
شخص راحت ولی با احتیاطی هستید. براحتی با افراد دوست می شوید اما از خلوت و استقلال خود لذت می برید. گاهی اوقات می خواهید تنها باشید تا به معنای واقعی زندگی بیندیشید. مخفیگاه زیبایی دارید که به آن پناه می برید ولی یک انسان تنها و منزوی نیستید. با دنیای اطرافتان ارتباط خوبی دارید و قدر نعمت هایی را که این جهان به شما ارزانی می کند، می دانید.

▪ تصویر (۷): بی خیال، سرزنده و خوشرو
عاشق زندگی آزاد هستید و سعی می کنید از زندگی حداکثر لذت را ببرید. شعار زندگی شما این است: «هر انسانی فقط یک بار زندگی می کند.» بسیار کنجکاو هستید و از پی بردن به مسائل تازه خوشحال می شوید. برای شما هیچ چیز بدتر از آن نیست که احساس محدودیت داشته باشید. همیشه آماده مواجه شدن با رویدادهای غافلگیرکننده هستید و دوست دارید محیط اطرافتان متنوع باشد.

▪ تصویر (۸): رمانتیک، خیال پرداز و احساساتی
شخص بسیار حساسی هستید و از دیدگاه عقلانی و منطقی به مسائل نمی نگرید. تنها چیزی برایتان مهم است که احساستان به شما می گوید و بر این باورید که خیال پردازی در زندگی اهمیت دارد. به افرادی که احساسات را نادیده می گیرند و توسط عقلشان راهنمایی می شوند، بی اعتنا هستید و اجازه نمی دهید که هیچ چیز احساسات شما را محدود کند.

▪ تصویر (۹): تحلیلگر، قابل اعتماد و متکی به خود
همیشه مایلید که اطرافتان را با چیزهای زیبا محصور کنید تا مورد توجه دیگران قرار گیرید. فرهنگ نقش مهمی را در زندگی شما ایفا می کند و به سطح فرهنگی افرادی که با آنها در ارتباط هستید، اهمیت می دهید. روش شخصی خود را در زندگی پیدا می کنید که برازنده و انتصاری است. ایده های شما بر پایه زندگیتان شکل می گیرد.
 منبع:روزنامه ایران
ویرایش وتلخیص:آکاایران