آکاایران: افزایش بازدهی ذهن و بدن در 5 مرحله صبحگاهی

آکاایران: به گزارش آلامتو به نقل از Businessinsider ؛ بیشتر ما ساعات بسیاری را مشغول کار هستیم: 40، 50 یا حتی 60 ساعت در هفته. اما احتمالا، با حواس پرتی هایی مثل تفریحات اینترنتی، خوردن در محل کار و برنامه ریزی بد زمانی، ما فقط در مدت کوتاهی از روز خود بازده و کیفیت کاری بالایی را ارائه می دهیم. در اینجا پنج عادت کاربردی را برای اضافه کردن به صبحگاه ارائه می دهیم که کمک می کنند در دفتر کار بیشترین بازده را داشته باشید و تمام روز بتوانید کار کنید.

  1. 7 دقیقه ورزش.

  1. روز خود را سبز شروع کنید.

البته، به همه ما گفته اند که صبحانه مهمترین وعدۀ روزانه است و واقعا راحت است که شکم خود را با شیرینی، کاسۀ غلات، ساندویچ تخم مرغ و … پر کنید تا متابولیسم بدن شما بالاتر رود.

درست است که همۀ این انتخاب ها می توانند خوب باشند، اما متعجب خواهید شد اگر بدانید که با یک کوکتل سبز چقدر می توانید سر حال شوید. و البته خوردن یک آبمیوه سالم به زمان کمتری تا پختن شیرینی هم نیاز دارد.

من یک فرمول سریع و راحت را استفاده می کنم: یک سیب، یک موز، یک پرتقال، یک مشت اسفناج، نصف یک خیار، هر آبمیوۀ موجود یا آب نارگیل، چند قطعه یخ و مقداری تخم کتان را برای یک دقیقه در مخلوط کن با هم ترکیب کنید.

البته نویسنده این مقاله به احتمال زیاد اوضاع مالی متفاوتی نسبت به اکثریت جامعه دارد.