آکاایران: اکثر افراد موفقیت زنان را اغلب به شانس نسبت می‌دهند، اما درواقع سخت‌کوشی و پشتکار زنان است که آنها را سرآمد حرفه‌ی خود می‌کند: چه هنرمند یا کارآفرین باشند و چه دانشمند یا استاد دانشگاه. حد وسط، هیچ‌وقت برای زن‌های موفق معنی ندارد. آنها دائما در تلاش و تکاپو هستند و می‌دانند موفقیت واقعی تنها با عبور از محدودیت‌های نادرست زمانی، فرهنگی و موانع بازدارنده تحقق پیدا می‌کند. پنج عامل جهانی وجود دارد که زنان جوان را، فارغ از ریشه و فرهنگ و مرزوبوم، برای رسیدن به موفقیت تقویت می‌کند. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات موفقیت آکاایران, شما را با عوامل موفقیت زنان در زندگی آشنا میکنیم و راز موفقیت زنان معروف دنیا را به شما خواهیم گفت . با ما همراه باشید.

عوامل اصلی موفقیت خانم ها

زنان قوی اعتماد به نفس دارند. آن ها به سادگی وحشت نمی کنند و این به این دلیل است که آن ها واقعا بر این باورند که می توانند هر کاری که می خواهند انجام دهند. نقاط قوت را می دانند و به هیچ کس اجازه نمی دهند که به آن ها بگوید که نمی توانند کاری انجام دهند که می دانند واقعا می توانند.

Image result for ‫خانم های موفق‬‎

2- هرگز تسلیم نمی شوند.

زنان قوی در برابر رویاها ،روابطشان، اخلاق هر چیزی تسلیم نمی شوند. به این معنا نیست که آن ها نمی دانند چطور سازش کنند.

3- شغل خود را در اولویت قرار می دهند.

زنان قوی ممکن است بدانند که می خواهند برای بقیه عمر چه کار کنند، اما این به این معنا نیست که آن ها زمان خود را صرف انجام هیچ کاری نمی کنند و کساد باقی می مانند. آن ها همیشه برای چیزی که به آن شور و اشتیاق دارند، کار می کنند. آن ها مطالعه می کنند، یاد می گیرند، تجربه می کنند، و هر کاری که لازم باشد را انجام می دهند تا راه را برای آینده هموار کنند.

Image result for ‫خانم های موفق‬‎

4- منتظر بهترین ها می مانند مهم نیست چقدر طول می کشد.

زنان قوی برای هر چیزی کار نمی کنند. آن ها ارزش خود را می دانند، و از همه مهم تر، آن ها می دانند که چه چیزی سزاوار آن هستند.

5- از اشتباهات یاد می گیرند.

زنان قوی از اشتباهات یاد می گیرند. چطور؟ به جای سرزنش کردن افراد دیگر، زمانی که کار اشتباهی انجام می دهند، مسئولیت را بر عهده می گیرند و از این تجربه یاد می گیرند.

Image result for ‫خانم های موفق‬‎

6- آن ها اجازه نمی دهند هر چیزی آن ها را دچار رکود کند.

زنان قوی همیشه کاملا آرام نیستند. گاهی اوقات، نا امید یا غمگین می شوند، اما وقتی این اتفاق می افتد، ساعت ها یا روزها در تاریکی نمی نشینند. در عوض، از جا بلند می شوند و به زندگی ادامه می دهند

7-  زمانی را برای حسادت هدر نمی دهند.

زنان قوی روی خودشان تمرکز می کنند. آن ها خودخواه نیستند، وقتشان را صرف نگرانی درباره آنچه دیگران انجام می دهند نمی کنند. آن ها وقتی همکاران شان ترفیع می گیرند حسادت نمی کنند و وقتی دوستان شان خبر خوبی می شنوند ناراحت نمی شوند.

Image result for ‫خانم های موفق‬‎

8- از درستکار بودن نمی ترسند.

زنان قوی شما را در جایگاه خود قرار می دهند. بدون ترس از رد شدن افکار خود را تبلیغ می کنند. یک زن قوی نمی تواند به سادگی سکوت کند او همیشه صادق است

9- اجازه نمی دهند افراد آن ها را مختل کنند.

زنان قوی خود ایستادگی می کنند. آن ها به افراد دیگر اجازه نمی دهند که با گفتار منفی رویشان تاثیر بگذارند.

10- منطقی هستند.

زنان قوی منطقی هستند. آن ها سر دوستان خود فریاد و جیغ نمی زنند و قطعا شکایت ، توهین نمی کنند که به آن ها آسیب بزنند. در عوض، آن ها مشکلات را حل می کنند و از موقعیت های آشفته دوری می کنند. زنان قوی اغلب در کنترل احساسات خود قوی هستند.

راز موفقیت زنان مشهور جهان

11- اهمیت رابطه را می دانند.

زنان قوی همیشه دوستان زیادی ندارند و این به این دلیل است که آن ها روابط دوستانه خود را با دقت انتخاب می کنند. آن ها می دانند که چه نوع تاثیر مثبت ممکن است بر زندگی آن ها داشته باشد، به همین دلیل است که آن ها می خواهند افرادی را داشته باشند که به اندازه کافی متمرکز، بااعتماد به نفس و مراقب هستند.

در ادامه مطلب راز موفقیت 15 نفر از معروفترین و موفقترین زنان جهان را بریتان گردآوری کرده ایم:

1) Hannah Bronfman، مدل وبنیان گذارDJ,HBFIT:

این مدل مشهور روزی چهار ساعت در بعدازظهرها با کمپانی دی جی همکاری می کنم، دلیل موفقیت اش را خواب کافی می داند.

2) Gwyneth Paltrow بازیگر، و بنیانگذار گوک:

این فرد که درعرصه های مختلفی موفق است راز دوری از استرس و آرامش و موفقیت خود را حمام شبانه با سولفات منیزیم و استعمال روغن های ارگانیک در نقاط حساس بدنش می داند.

عادت زنان موفق

 

3) Vera Wang، فشن دیزاینر:

این دیزاینر توانا راز موفقیتش را خواب راحت و آسوده در شب می داندو بهترین ایده ها موقع خواب و در شب به ذهنش می رسد.

4) Blake Lively،بازیگر:

بلیک، راز موفقیت خود را خوردن یک لیوان هات چاکلت داغ همیشه صبح ها، و یک تکه شکلات تلخ بعد ازظهرها می داند و معتقد است شکلات حس خوبی به او می دهد.

5) Mariska Hargitay، بازیگر و بنیان گذار موسسه قلب شاد:

این بازیگر معروف با یک برنامه کاری فشرده راز موفقیت اش را حمایت های خانواده اش می داند.

6)sherly sandberg، کارمند فیس بوک:

شرلی که ساعت کاری طولانی دارد و با موفقیت فرزند داری می کند راز موفقیت خود را خواب کامل و کافی می داند.

7)arrianna hufington سردبیر پست چند رسانه ای در هافینگتون:

آریانا نیز به خواب کافی در طول شب اهمیت زیادی می دهد واین را راز موفقیتش می داند و در اتاق خواب خود هیچ گونه وسیله الکترونیکی مانند موبایل یا آیپد قرار نمی دهد.

8)Jaime king، مدل و بایگر:

جیمی راز زیبایی خود را شستن صورت خود قبل از خواب و استفاده از پاک کننده های مخصوص پوست می داند زیرا این کار سبب می شود پوستی شفاف تر و روشن تر داشته باشید.

9) Lena Dunham، بازیگر و نویسنده:

این بازیگر موفق راز موفقیت خود را خواندن کتاب های زیاد شب ها و قبل از خواب می داند.

10) Ellen DeGeneres، کمدین:

الن مهم ترین دلیل آرامش و موفقیت اش را مدیتیشن قبل از خواب می داند زیرا تشویش و اضطراب و دردهای مزمن را کاهش می دهد، و کلسترول و فشار خون را تنظیم می کند.

11) Emma Roberts، بازیگر:

این بازیگر توانا علاقه و استعداد زیادی در خوانندگی دارد و راز موفقیت اش را علاقه به کتاب خوانی می داند.

12) Jennifer Aniston، بازیگر:

جنیفر هم راز موفقیت خود را انجام مدیتیشن می داند و معتقد است با مدیتیشن ، کل زندگی اش عوض شده است بنابراین آن را جزء ثابت برنامه روزانه اش قرار داده است.

13) Whitney Tingle and Danielle Duboise، بنیان گذار scara life:

راز موفقیت این دو نفر نیز خواب کافی در شب، و نوشیدن آب زیاد در روز می باشد.

14) Kate White، سردبیر سابق رئیس جهانی:

کیت خواب ، تا نیمه های شب بیدار است و کم تر از 5 ساعت در طول شب می خوابد . او به آشپز خانه خود علاقه زیادی دارد، بیشتر کارهای خود را در آشپز خانه انجام می دهد.

15) Lauren Conrad، دکوراتور و دیزاینر:

لوران راز موفقیت خود را اختصاص ساعاتی از روز به خودش و خواب کافی در طول شب و مرور اهدافش قبل از خواب می داند.