آکاایران: مواد مخدر جدید به نام کاغذ با اعتیاد عجیب و وحشتناک وارد کشور شده است. این مواد مخدر جدید به نام کاغذ در بین برخی از معتادین در حال گسترش است که چند برابر بدتر از شیشه عمل میکند.

مواد مخدر جدید به نام کاغذ

هر ساله مواد مخدر جدید ساخته میشود که متاسفانه به سرعت هرچه تمام وارد تمام کشورهای جهان میشود که ابتدا به دست نوجوانان و جوانان کنجکاو می افتد که قربانیان آنها زمانی متوجه میشوند که وارد چه لجنزاری شده اند که دیگر خیلی دیر خواهد بود…

از قدیم الایام تریاک مهمترین و تنهاترین ماده مخدر در بین مردم بود که به ماده مخدر سنتی معروف بود اما با گذشت زمان ماده های مخدر دیگری پدید امدند از هرویین و کوکایین گرفته تا گل و پنیر و هزار کوفت و زهرمار دیگری با قدرت نعشگی بیشتر در اختیار معتادین علی الخصوص جوانان قرار گرفت که به اینوع ماده های مخدر مواد مخدر صنعتی گفته میشوند.

همچنین بخوانید: مواد مخدر جدید به نام کروکودیل + تصاویر وحشتناک قربانیان

مهمترین و خطرناک ترین ماده مخدر صنعتی شیشه میباشد که بسیار توهم زا است و اعتیادش مرگبار…

حالا از شیشه بدتر امده ، ماده مخدری به نام کاغذ که نعشگی آن چند برابر شیشه است که وارد کشور شده و با قیمت ارزان فروخته میشود.

آکاایران: مواد مخدر جدید به نام کاغذ در ایران +عکس

مجله آکا ایران؛ گزارش پلیس Police یکی از استان ها حاکی از این است که به تازگی نوعی از مواد مخدر Drugs و روانگردان های صنعتی در قالب اشکال و فرم های گوناگون با هدف گمراه سازی جوانان، نوجوانان و ایجاد تنوع در بین مصرف کنندگان در حال شیوع است.

همچنین ببینید: مخدر جویدنی تهدیدی جدید برای جوانان

این مواد خاصیت توهم زایی داشته و در قالب کاغذهای سلولزی و قابل جذب آغشته به این مواد هستند.

این کاغذهای جدول بندی شده که هر واحد از آن با قیمت گزافی برای یک بار مصرف توزیع می شود، بسته به تفکر سازندگان و نوع متقاضی آن می توانند آغشته به انواع مواد روانگردان صنعتی از جمله آمفتامین ها، متامفتامین (شیشه)، کوکائین صنعتی، لیسرژیک اسید (ال-اس-دی)، انواع قارچ ها و دیگر مواد صنعتی جدید باشند.

همچنین ببینید: ماده مخدر جدید به نام تسبیح

تحقیقات به عمل آمده از مصرف کنندگان این مواد حکایت از این دارد که هر واحد از این جداول سه میلی می توانند از لحاظ تاثیر، با نیم ساعت استعمال برخی مواد مخدر دیگر مثل گل برابری کند.

همچنین ببینید: خانواده معتاد به تریاک؛ از کودک تا مادربزرگ! (تصاویر)

.

منبع :