باور می‌کنید که اعداد می‌توانند راز شخصیت شما را کشف کنند؟ آ‌ن‌ها می گویند که چقدر آرام  و صلح‌طلب و یا چقدر کج‌خلق و جنگجو هستید. اجازه بدهید قبل از هر توضیحی سراغ انجام تست برویم. برای این‌که بتوانید عدد سن خود را به‌دست بیاورید، با یک مثال طرز محاسبه آن را به شما یاد می‌دهیم. فرض کنید که شما متولد 29 اردیبهشت 1364 هستید، اردیبهشت ماه (2) سال است، بنابراین برای انجام عملیات باید به این شیوه عمل کنید:

(9=8+1=18=5+9+3+1=1395=1364+2+29) شماره تولد بدست آمده 9 است. شما هم می‌توانید با توجه به روز، ماه و سال تولد خود و انجام عملیات بالا عدد تولد خود را به‌دست آورید و از شخصیت خود با خبر شوید.,شخصیت شناسی از روی انتخاب اعداد تست خود شناسی,تست خود شناسی با اعداد,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی


این تست چه مشکلی دارد؟

بیایید کمی مسالمت آمیز با این تست برخورد کنیم و از ایراداتی از قبیل این‌که (‌چطور و از چه طریقی نویسنده آن به این نتیجه رسیده که اعداد تولد را با هم جمع کند؟ چرا ضرب، تقسیم و تفریق، نه؟ یا چرا خصوصیات گفته شده در تست، اینقدر به هم نزدیک و مثبت است؟ یا این‌که آیا یک عدد، به تنهایی می‌تواند، دربردارنده و پیش‌بینی‌کننده این همه خصوصیات باشد؟‌) بگذریم! تنها یک سوال اساسی باقی می‌ماند که؛ این تست اگر درست و علمی است باید با بقیه تاریخ‌های جهانی هم مطابقت داشته باشد!

مثلا با سال‌های میلادی یا قمری و...بگذارید یک مثال بزنیم: اگر تاریخ تولد شما یکم فروردین (ماه یک) سال 1390 باشد، عدد تولد شما 6 خواهد بود، این تاریخ دقیقا برابر با 21‌مارس (ماه3 میلادی)2011 است که عدد تولد شما به میلادی یک می‌شود و البته این تاریخ برابر با 16 ربیع‌الثانی (ماه 4 قمری) 1432 است که بنابراین تاریخ عدد تولد شما، 3 می‌شود. بنابراین شخصیت شما طبق سال شمسی برابر با خصوصیات عدد 6، میلادی یک و قمری 3 است! جالب اینجاست که اگر شما امروز بچه‌دار شده‌اید می‌توانید خصوصیات او را از همین دوران نوزادی با توجه به تاریخ تولدش بدانید! پس نیازی به تربیت او نیست! نوزاد شما با همین خصوصیات به دنیا آمده است.,شخصیت شناسی از روی انتخاب اعداد تست خود شناسی,تست خود شناسی با اعداد,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی


چه نتیجـه‌ای می‌گیـریم؟

همه نیازمندند که به حسب شرایط متفاوت از شیوه‌های متفاوت استفاده کنند. انجام موفقیت آمیز نفوذ در دیگران نیازمند 2 مهارت اساسی است:  اول، انتخاب یک سبک مناسب،دوم، چگونگی استفاده از سبک انتخاب شده.

باید بدانید هر 2 سبک دستوری و مشارکتی در وقت خود موثر و مناسب هستند. هدف ما در این تست بیان این‌که کدام روش مناسب‌تر است، نیست؛ بلکه هدف، کمک به‌خود، برای شناخت بیشتر است. قضاوت در مورد این‌که چه موقع از کدام یک از این سبک‌ها استفاده کنیم، خود یک مهارت با اهمیت است. سبک دستوری می‌گوید: «من به شما می‌گویم چه کاری انجام دهید.» سبک مشارکتی می‌گوید: «با هم توافق می‌کنیم که چه کاری انجام دهیم.» بنابراین سبک دستوری یک سبک«من» است و سبک مشارکتی یک سبک «ما» به‌خاطر داشته باشید که سبک مشورتی مابین این 2 سبک است.چه نمره‌ای می‌گیرید؟

هر پاسخ همیشه 3 امتیاز، هر پاسخ گاهی اوقات 2 امتیاز و هر پاسخ هرگز یک امتیاز دارد.در مورد 15 ‌سوال سبک دستوری بالاترین نمره 45 است.

نمره 45 - 30 می گیرید ؟

بنابراین اگر نمره شما بین  30-45 باشد، بیانگر این است که شما مکررا یا تقریبا به‌صورت همیشگی از این سبک استفاده می‌کنید.

نمره 29 - 15 می گیرید ؟

 اگر نمره شما بین 15-29 باشد، یعنی این سبک گاهی مورد استفاده شماست

نمره 14 - 1 می گیرید؟

 اگر نمره شما زیر 14 باشد یعنی این سبک را تقریبا هیچ وقت استفاده نمی‌کنید یا بسیار به‌ندرت مورد استفاده قرار می‌دهید.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

,شخصیت شناسی از روی انتخاب اعداد تست خود شناسی,تست خود شناسی با اعداد,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعی