صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

جدیدترین مدل های پیراهن زنانه مخصوص تابستان 98

جدیدترین مدل های لباس زنانه مجلسی بلند و جدیدترین مدل های لباس دخترانه مجلسی و جدیدترین مدل های پیراهن زنانه کوتاه و جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی زنانه و جدیدترین مدل های لباس زنانه مجلسی را در آکا ببینید

آکاایران: لباس های زنانه طرح های متفاوتی دارند و در هر فصلی لباس های مناسب همان فصل تولید می شوند. یکی از انواع طرح های لباس زنانه مدل لباس تابستانی و بهاری است که در مدل های تونیک و پیراهن زنانه و بلوز و شلوار و …. در بازار موجود می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود هر یک از این لباس ها را برای خرید انتخاب کنید.

لباس های تابستانی در انواع جنس نخی و حریر و …. موجود هستند و شما می توانید با پوشیدن این مدل لباس ها گرمای تابستان را راحت تر تحمل کنید. اگر به دنبال مدل های متنوع و خاصی از لباس تابستانی و بهاری هستید در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

انتخاب لباس در فصل گرم تابستان کمی سخت است. نوع و جنس پارچه باید به گونه ای باشد که احساس خنکی کنید و در عین حال تا جایی که امکان دارد، طبق معیارها و فرهنگ جامعه باشد.

بیشتر خانم ها با شروع شدن فصل گرما به دنبال خرید لباس های تابستانی هستند و همیشه ترجیح می دهند خنک ترین لباس ها را برای این فصل خریداری کنند شما می توانید در هنگام خرید لباس راحتی و لباس مجلسی، لباس مورد نظر خود از بین پارچه های خنک و تابستانی انتخاب کنید زیرا با وجود گرمای زیاد تابستان استفاده از لباس های تابستانی می تواند بهترین انتخاب باشد.  

همه خانم های جوان به خرید لباس های مخصوص فصل علاقه مند هستند و همیشه ترجیح می دهند که لباس های تابستانه خود را از بین طرح های متفاوت انتخاب کنند تا بتوانند در هر محیطی با لباس منحصر به فرد حضور پیدا کنند.

پیراهن زیبای بهاری

 

لباس زنانه تابستانی

 

 

بهترین پیراهن مجلسی بهاری

 

پیراهن زنانه راحتی

مدل پیراهن بهاری 98

 

زیباترین مدل پیراهن مجلسی بهاری و تابستانه 98

مدل لباس تابستانه
زیباترین مدل پیراهن تابستانه