صفحه نخست
اخبار آکانیوز سرگرمی فیلم سلامت آشپزی شیرینی پزی خانه داری خانواده سبز ازدواج کودک داری ورزش بیوگرافی عکس اطلاعات عمومی ایرانگردی جهانگردی تعبیر خواب بازی فرهنگ

مدل مو زنانه | مدل مو دخترانه 2019 | مدل های جدید مو

انواع مدل مو دخترانه برای عروسی و مدل مو زنانه مجلسی و مدل مو زنانه 2019 با مقنعه و مدل مو دخترانه کوتاه و مدل مو زنانه كوتاه را در آکاایران ببینید

مدل موهای جدید رو میتونید هر روز در این مقاله ببینید

ما سعی میکنیم هر روز جدیدترین مدل موهای دخترانه و مدل موهای زنانه برای پوست های مختلف بذاریم...پس با ما همراه باشید

احتمالا برای درست کردن این مدل موها نیاز به سشوار و اتو مو و بستن موها دارید...پس نکات زیر رو حتما بخونید

 

نکته در مورد بستن موها : 

مضرات سفت بستن موها عوارض جدی استفاده از کلیبس و گل سر برای موها بستن موها با کش سفت بستن موها و مضرات آن خانم ها از سنجاق و کلیپس و تل و کش های محکم برای بستن موهایشان استفاده می کنند. این وسایل تزیینی باعث کشیده شدن موها و ریزش آن می شود. همچنین محکم بستن موها به شکل دم اسبی نیز باعث ریزش مو می شود. سعی کنید موهای تان را شل ببندید تا موهایتان کشیده نشود.

نکته در مورد استفاده از اتو مو :
 

موهای طبیعی در برابر حرارت اتوی مو مقاومت بیشتری دارند، ولی اگر شما موهایتان را رنگ، فر، مش یا های‌لایت کرده‌اید، باید در استفاده از اتوی مو دقت بیشتری به خرج دهید.

درباره ی موهایی که به نوعی تحت تاثیر مواد شیمیایی قوی که در آرایشگاه‌ها برای تغییر رنگ مو استفاده می‌شوند، قرار گرفته‌اند و به نوعی آسیب دیده‌اند، حرارت اتوی مو ممکن است سبب آسیب بیشتر و حتی خشک شدن و ریزش این موها شود. بنابراین اگر موهایتان را مش، فر و دکلره کرده‌اید، تا حد امکان از اتومو استفاده نکنید.

اگر هم مجبور شدید از اتوی مو برای صاف کردن موهایتان استفاده کنید، آن را خیلی کم استفاده کنید. همچنین درجه اتوی مو را روی حرارت‌های پایین‌تر تنظیم کنید.

مدل مو دخترانه

 

مدل های جدید مو

 

مدل های جدید مو

 

مدل های جدید مو ستاره ها

 

مدل مو زنانه 2019

 

 

مدل مو زنانه 98

 

 

مدل مو بسته

 

مدل مو بسته

 

 

مدل مو زنان میانسال

 

 

 

مدل مو زنان جوان

 

مدل مو بسته

 

مدل موی گوجه ای

مدل موی نیمه باز دخترانه و زنانه


مدل مو نیمه باز از انواع مدل آرایش موهای منحصر به فرد است که امروزه توجه اغلب افراد را به سوی خود جلب کرده است. مدل موی نیمه باز برای فرم دادن به موهای بلند انتخاب مناسب و ایده آلی است و امروزه اغلب خانم ها از این مدل آرایش موی زیبا و خاص برای فرم دادن به موهای خود استفاده می کنند.
مدل مو نیمه باز در انواع مدل های ساده و فر و … موجود است و شما می توانید با توجه به فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری خود از بین این مدل های متنوع مدل مویی شیک را انتخاب کنید. مدل موی نیمه باز برای مراسم خاص نظیر عروسی و جشن تولد انتخابی مناسب است و اگر شما تمایل دارید مدل آرایش موی نیمه بازتان جذاب تر به نظر برسد بهتر است در بین موهایتان از بافت موهای تزیینی نیز استفاده کنید.
برای جذابیت بیشتر آرایش موی نیمه باز بهتر است در بین موهایتان از اکسسوری های زیبا و خاص نظیر گل موهای مصنوعی و … استفاده کنید. اگر موهای شما به صورت طبیعی دارای فر است می توانید قسمتی از موهایتان را ببندید و سپس قسمت دیگری از موهای خود را به صورت باز حالت دهید و روی شانه ها و یا در اطراف شانه هایتان بریزید همچنین می توانید موهای خود را به کمک وسایل فر دهنده مو نظیر بابلیس و بیگودی و … فر دهید.

مدل موی نیمه باز دخترانه و زنانه

 


مدل موی باز زنانه


مدل موی باز زنانه

 


مدل موی بافته زنانه


مدل موی باز زنانه


مدل مو نامزدی


مدل مو 2019


مدل موی بلوند


مدل موی نیمه باز


مدل موی نامزدی 98مدل مو دخترانه مجلسی


مدل موی دخترانه بافته شده مجلسی


شنیون 2019

 


مدل بافت مو جدید

 


مدل بافت مو جدید بلند دخترانه


مدل بافت مو جدیدبلوند

 

مدل مو زنانه | مدل مو دخترانه 2019 | مدل های جدید مو


مدل مو نامزدی

 

مدل مو نامزدی


مدل مو نامزدی جدید


مدل مو زنانه

 


مدل مو نیمه باز

 

 

مدل مو نیمه باز مواج


بافت مو زیبا


مدل مو باز

 

مدل مو زنانه مجلسی


 

مدل های جدید موی زنانه و دخترانه

 

برگرفته از آرگا