آکاایران: در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, جدیدترین مدلهای مانتو بهاره سال 98 را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. این مانتوها تماما از شیکترین و جدیدترین کارهای موجود در  بازار و همچنین پیج های مدل مانتو بهاره 98 در اینستاگرام می باشد. بنابراین تمامی مدلهابروز هستند و با خیالی راحت می توانید از میان این مدل های , برای خرید یا دوخت مانتوی خود ایده بگیرید.برای مشاهده تمامی مدل ها در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

مانتو باکلاس و شیک

مدل مانتو بهاره ، چه برای بانوان قد بلند و چه کوتاه قد و چه لاغر و چه درشت اندام، می بایست متاسب با قد و وزن باشد. اگر پایین تنه درشتی دارید، پوشیدن مانتوهای پایین تنه گشاد توصیه می شود و اگر بالا تنه درشت اندامی دارید، مدل مانتوهای راسته و نه تنگ، زیبنده خواهد بود. مدل های مانتو تنگ، خیلی زود چروک شده و در فصول مختلف سال معمولا قابل استفاده نخواهد بود. اگر قد کوتاه دارید، سعی کنید از پوشیدن مانتوهایی که قد آن از روی زانو بیش از پانزده سانتی متر پایین تر است خودداری کنید.

مانتو باکلاس دخترانه

 

رنگ مانتو: روانشناسی رنگ در انتخاب رنگ مانتو چه مجلسی و چه اداری و چه اسپرت تاثیر گذار است. همان دقتی که در انتخاب رنگ لباس های دیگر دارید، برای رنگ مانتو نیز باید معطوف کنید. رنگ مانتو بهتر است هم تناسبی با رنگ پوست شما داشته باشد و هم جغرافیای محلی که در ان زندگی میکنید. اگر در جای دود آلود و کثیف هستید، پوشیدن مانتوهای روشن، شستشوی مکرر را طلب می کند که این امر، کیفیت پارچه را کاهش می دهد. پس سعی کنید بنا به موقعیت جغرافیایی خود، در هر فصل،‌مانتویی استفاده شود که شستشوی کمتری نیاز داشته باشد.

در انتخاب رنگ مانتو، اول به نوع رنگ کیف و شال و کفشی که قرار است با آن ست کنید توجه داشته باشید تا پس از خرید مانتو، جشنواره ای از رنگ های بی تناسب در استایل شما مشاهده نشود.مدل مانتو 98 در اینستاگرام

 

مدل مانتو بهاره 98

مدل مانتو 98 رنگ سال

 

مدل مانتو سال 1398 از جدیدترین ژورنال های سال 98

 
مدل مانتو 98 با رنگ سال

 

انواع مدل مانتوهای شیک سال 1398

مدل مانتو 98 رنگ مرجانی

 

مدل مانتو 98

مدل مانتو 98 جدید

 

مدل مانتو 98 عید

 

مانتو جدید 98

مدل مانتو 98 اینستاگرام

 

عکس مدل مانتو برای فصل بهار 2019

مدل مانتو 98 اینستا

از طراحی لباس‌های مناسب فصل با رنگ‌های طبیعت در ان فصل گرفته تا طراحی لباس‌ها و مانتوهای سنتی و محلی و …؛ روز به روز ویترین مغازه‌ها رنگ و روی جدیدی می‌گیرند. یکی از انواع مدل‌های مانتو تابستانی که یکی، دو سال است به شدت رواج یافته و مورد استقبال مردم قرار گرفته، مدل مانتو حریر است.

مدل مانتو 98

 

مدل مانتو نازک بهاره 98

مدل مانتو 98 دخترانه

 

مدل مانتو اسپرت بهاری 98

جدیدترین مدل مانتو بهاری ۹۷

 

جدیدترین مدل مانتو بهاری اسپرت

 

مدل مانتو دخترانه بهاری 98

جدیدترین مدل مانتو بهاری ۹۸

 

مدل مانتو مجلسی بهاری 1398

جدیدترین مدل مانتو بهاری جدید

ابتدا باید تطابق مانتو را با سن و سایزتان در نظر بگیرید. به طبع خانم‌های چاق و قد کوتاه نمی‌توانند مانتوهای مناسب فرم خانم‌های لاغر و قد بلند را انتخاب کنند و بالعکس. رنگ و طرح را متناسب با مکان و مناسبتی که برای ان مانتو خریداری میکنید بپسندید.

جدیدترین مدل مانتو بهاری 98

 

زیباترین مدل مانتو بهاره 1398

جدیدترین مدل مانتو بهاری 2018

 

مدل مانتو بهاره 98

جدیدترین مدل مانتو بهاری 97
جدیدترین مدل مانتو بهاری دخترانهجدیدترین مدل های مانتو
جدیدترین مدل مانتو بهاری

 

مانتو ایرانی جدید

جدیدترین مدل مانتو بهاری زنانه

 

جدیدترین مدل های مانتو زنانه کوتاه

مدل مانتو کالکشن بهاره

 

مدل مانتو جدید

کالکشن مدل مانتو تابستانی

 

جدیدترین مدل های مانتو

کالکشن جدیدترین مدل مانتو

 

کالکشن مدل مانتو های تابستانه

 

مانتو شیک جدید در سال 98 و 2019

کالکشن مدل مانتو

 

عکس های زیباترین مدل مانتو مجلسی بهاری 1398