آکاایران: پیراهن مهمترین بخش استایل آقایان است آن هم به خاطر ترکیبی است که با شلوار میسازد، هر کدام از آقایان بسته به نوع سلیقه شان پیراهن های خاصی میپسندند اما در کل میتوان قوانین کلی برای ست کردن پیراهن ها مطرح کرد که باید هر مرد خوشتیپی این قوانین را بداند.

شاید شما هم جزو آقایانی باشید که پول زیادی برای خرید لباس خرج میکنید اما در نهایت تیپ تان آنطور که باید جذاب شود نمیشود، دلیل آن هم این است که شما در ست کردن لباس ضعیف عمل میکنید. آقایان خوشتیپ بیشتر از هرچیزی به ست بودن لباس هایشان اهمیت میدهند و سعی میکنند طرح و رنگ لباس را حرفه ای ست کنند.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , نحوه ی ست کردن پیراهن با انواع  شلوار و کفش مردانه را آموزش میدهیم. مطمینند با این نحوه ی ست کردن جذاب و دیدنی میشوید. با ما همراه باشید.

روش های ست کردن انواع پیراهن مردانه

- پیراهن های چهارخانه جزو پیراهن های غیر رسمی مردانه هستند که بین آقایان جوان بسیار محبوب اند البته ناگفته نماند که خانم ها هم پیراهن چهارخانه را برای آقایان بسیار میپسندند، پیراهن های چهارخانه در طرح های ریز و درشت وجود دارند که میتوانید آن ها را به صورت تکی یا با کت بپوشید.

ست كردن لباس مردانه تابستانی

- پیراهن های مردانه که رنگ های روشنی دارند میتوانند رسمی یا اسپرت باشند، پیراهن رنگ روشن رسمی را با کت و شلوار بپوشید و پیراهن رنگ روشن اسپرت را با شلوارهای رنگ شاد و شلوار های اسلیم فیت ست کند.

ست كردن لباس مردانه

- پیراهن های مردانه که رنگ تیره دارند را هم میتوانید با شلوار های تیره ست کنید و هم با شلوارهای روشن، اینگونه پیراهن ها معمولا ممنوعیت ست کردن با شلوار را ندارند.

ست كردن لباس زمستاني مردانه

- پیراهن های آستین کوتاه نوعی از پرطرفدارترین پیراهن های مردانه هستند که برای فصل تابستان مورد استفاده قرار میگیرند، اینگونه پیراهن ها را بهتر است با کت نپوشید. پیراهن های آستین کوتاه را میتوانید با انواع شلوار کتان و جین ست کنید، با پیراهن های آستین کوتاه کراوات هم جالب نمیشود بهتر است کراوات نبندید.

ست كردن لباس مردانه اسپرت تابستانه