آکاایران: لباس مجلسی دخترانه باید یک فرقی با لباس های زنانه داشته باشد از این رو بهتر است دخترخانم ها با ست های نیم تنه و دامن, پیراهن کوتاه کلوش, تاپ دامن های فانتزی و... استایل دخترانه خود را حفظ کنند. انتخاب و ست کردن لباس مجلسی یکی از دغدغه های دختران جوان بعد از دعوت شدن به یک جشن است، اینکه چه لباسی انتخاب کنند و آن را با چه کیف و کفشی ست کنند برایشان مشکل است. در این مقاله از مجموعه مقالات مدل لباس های آکاایران, طریقه ست کردن لباس های مجلسی دخترانه را هماهنگ با مد روز به شما عزیزان آموزش میدهیم. امیدواریم از این مقاله برای پیدا کردن بهترین ست لباس مجلسی مناسب تیپ و ظاهرتان استفاده کنید. با ما همراه باشید.

ست لباس مجلسی دخترانه 98

 

ست لباس مجلسی دخترانه به رنگ آبی با گردنی به سبک تصویر زیر به همراه صندل های نگین کاری شده و کیف دستی سفید هم انتخابی فوق العاده برای دخترانه با هیکل متوسط میباشد . که به جذاب شدن آنها بیش از اندازه کمک میکند.

لباس مجلسی دخترانه

ست لباس دخترانه که در تصویر زیر مشاهده میکنید به همراه کفش کرم ست بی نظیر برای مراسم نامزدی تازه عروس ها میتواند باشد.

لباس مجلسی

این هم یک ست زیبا صورتی رنگ برای دختران نوجوان که با کیف دستی سفید و کفش های کرمی پاشنه دار سن آنها را بالاتر نشان میدهد و انها را جذاب تر از همیشه میکند.

لباس مجلسی به انگلیسی

ست زیر پیراهن گیپور دخترانه خوشرنگ به رنگ سال 2019 میباشد که با کیف دستی نگین دار به همراه گوشواره های با طرح اشک مانند خود، میتواند جلوه خاصی به دختران جوان در مجلس بدهد

لباس مجلسی گیپور

 

کی از خوبی های پیراهن های کوتاه این است که آن ها را هم میتوانید با کفش بدون پاشنه ست کنید و هم با کفش پاشنه بلند، یعنی اگر قد بلند هستید میتوانید با آن ها کفش بدون پاشنه بپوشید و اگر قد معمولی یا کوتاهی دارید بهتر کفش پاشنه بلند ست کنید.

لباس مجلسی شیک

 

کفش های کرمی رنگ که به رنگ پا نزدیک هستند را میتوانید با هر رنگ لباسی ست کنید یعنی فرقی نمیکند لباس تان چه رنگی باشد اگر کفش کرمی رنگ دارید میتوانید آن را با لباس تان ست کنید ولی اگر دوست داشته باشید هم میتوانید کفش و لباس تان را دقیقا همرنگ انتخاب کنید مثلا لباس قرمز با کفش قرمز.

لباس مجلسی بارداری

این لباس مجلسی کوتاه و گلدار به درد دختران جوان و شیکپوش میخورند، البته اگر لاغر اندام باشید این سبک لباس ها برایتان مناسب تر هستند. 

ست کردن لباس

مدل پیراهن نیم تنه با دامن کوتاه به رنگ کرم به همراه کفش پاشنه دار کرمی و کیف دستی سفید میتواند بهترین ست برای دخترانه جوان پسند

راهنمای انتخاب لباس مجلسی

لباس مجلسی گلدار به رنگ فیروزه ای میتواند با کفش توری دار پاشنه بلند شما را بی نظیر و دوست داشتنی کند . این رنگ , رنگ سال 2019 می باشد و شما را جذاب و زیباتر میکند.

ست كردن لباس مجلسي قرمز