آکاایران:

امروزه همه، چه پیر چه جوان از شلوار‌های جین استفاده می‌کنند. این شلوارها برای تمام موقعیت‌ها مناسب و زیبا هستند. ولی باید در انتخاب آن‌ها دقت به خرج بدهید، و متناسب با اندام‌تان، بهترین شلوار جین را انتخاب کنید. زیرا شلوارهای جین انواع بسیار مختلفی دارند، و با تمام اندام‌ها مچ می‌شوند. از جمله: قد‌های بلند، قد‌های کوتاه، افراد لاغر اندام و هم چنین افراد چاق. اما اگر چاق هستید یا سایز شلوار شما بزرگ است و پاهای پری دارید، انتخاب یک شلوار جین مناسب می‌تواند پیچ و خم هایی داشته باشد.

مردانی که استخوان‌بندی درشت یا اضافه وزن دارند معمولا شلوار جین مناسبشان را به راحتی پیدا نمی‌کنند. اگر سختی خرید شلوار جینی که برای پاهای پر یا سایز بزرگ کمر شما مناسب باشد، باعث شده فکر کنید وقتتان را تلف می کنید و از خیر این خرید بگذرید، باید انواع فیت شلوار جین را بشناسید و بدانید که برخی شلوارهای جین دقیقا برای سایز و فرم اندام شما مناسب است.در این مقاله, نکات کلیدی برای انتخاب شلوار جین سایز بزرگ مردانه را بیان میکنیم. امیدواریم از مطالعه این مقاله استفاده لازم را ببرید.

شلوار جین با فرم یا فیت آزاد و راحت مناسب ترین انتخاب برای مردان با پایین تنه بزرگ است. چرا؟

ویژگی اصلی این مدل جین مردانه این است که طوری طراحی شده که پهنای آن از بخش ساق تا کمر تقریبا یکسان باشد.

بخش نشیمن و ساق شلوار جین مردانه با فیت آزاد از مدل‌های دیگر شلوار جین معمولا کمی بزرگتر است.

با توجه به این برش و ساختار در شلوارهای جین با فیت آزاد، این مدل‌ها بیشتر برای مردانی با پایین تنه درشت مناسب است و بهتر است مردانی که پاهای لاغرتری دارند سراغ این مدل شلوار نروند چراکه مدل آزاد شلوار می تواند حالت شل و وارفته در تن مردان لاغر اندام داشته باشد.

نکته : برای آنکه استایل روزمره خود را کامل کنید، شلوار جین فیت آزاد خود را با ساسپندر و پولوشرت رنگ تیره بپوشید.

Image result for ‫شلوار جین مردانه با فرم آزاد‬‎

فیت ورزشی (Athletic Fit) برای شلوار جین مردانه

برش ورزشی در شلوار جین مردانه یعنی برشی که ترکیبی از مدل‌های مختلف جین است، فیت ورزشی راحتی یک مدل آزاد جین را در کنار فرم بخش کمر و نشیمن گاه جین راسته دارد و در عین حال بخش پایین پای آن نسبت به دو مدل قبل کمی جذب است و درست صاف و به اندازه روی پای شما قرار می‌گیرد.

فیت ورزشی شلوار جین دقیقا برای مردانی است که هیکل عضلانی داشته و عضله های بخش پای آن ها بزرگ است یا کسانی که به طور طبیعی ران های درشت تری دارند، مناسب است.

ویژگی ها:

مناسب برای استایل کژوال و فعالیت‌های روزمره

مناسب برای فعالیت های ورزشی ساده و دویدن

قابل ست شدن با کتانی مردانه و تی شرت مردانه یقه هفت

می توانید یک دستمال گردن روشن تابستانی را به تیپ خود اضافه کنید تا استایل مدرن شما کامل شود.

خرید شلوار لی سایز بزرگ مردانه

شلوار جین راسته (Straight Leg) برای یک تیپ مردانه مدرن

فرم راسته انتخاب دیگری در دنیای جین ها برای مردان درشت اندام با پایین تنه بزرگ مناسب است. اگرچه شلوار جین راسته هم برشی مشابه با فیت آزاد دارد یعنی بخش پاها با بخش کمر و ران اندازه تقریبا یکسانی دارد، اما به طور کلی شلوارهای جین با فیت راسته نسبت به فیت آزاد برش تنگ‌تری دارند.

نکته: به یاد داشته باشید که برندهای مختلف شلوار جین فیت های متنوعی دارند، سعی کنید انواع برند را امتحان کنید تا همان شلوار جینی را که به خوبی روی تن شما قرار می‌گیرد، انتخاب کنید.

مناسب برای کدام استایل ؟

برش صاف و متقارن شلوار جین راسته و فرم آن روی تن باعث می شود این مدل شلوار برای تیپ نیمه روزمره یا رسمی-روزمره مناسب باشد.

جین مردانه راسته خود را با یک پیراهن رسمی مشکی رنگ می توانید ست کنید.

برای آنکه تیپ نیمه رسمی شما کامل شود از کفش تخت یا کالج مشکی و یا نیم بوت مردانه استفاده کنید، این تیپ یک تیپ کاملا مدرن و خاص است.

شلوار جین سایز بزرگ مردانه

سراغ کدام جین ها نروید؟

بخشی از پروسه پیدا کردن شلوار جین مردانه مناسب برای فرم بدنی شما این است که بدانید کدام مدل‌ها و فرم‌ها اصلا برای شما مناسب نیستند.

شلوار جین جذب مردانه: اگرچه شلوارهای جین جذب یا همان مدل معروف اسکینی (skinny) یا اسلیم (slim) برای بعضی مردان با مدل هیکلی خاص بسیار انتخاب مناسبی است، اما به یاد داشته باشید برای کسانی که پاهای ضخیمی دارند، بخش میان‌تنه آن‌ها بزرگ است یا ران های درشتی دارند، جین اسلیم فیت انتخاب مناسبی نیست.

شلوار جین بوت کات: شلوار جین با فیت بوت کات (boot cut)  فرمی جذب از بخش ران ها تا زانو دارد و درست به همان دلایلی که برای شلوار جین جذب گفته شد، برای کسانی که پاهای پُر و ضخیم دارند نمی‌تواند مناسب باشد.

به یاد داشته باشید که تیپ شخصی به معنای این است که بدانید چه لباس هایی می تواند مناسب شما باشد و طوری روی تن شما قرار می گیرد که انگار برای شما دوخته شده است. پس متناسب با فرم بدنی خود، لباس هایی را انتخاب کنید که نه تنها زیبا هستند بلکه روی تن شما زیباتر هم به نظر می رسند.

نکات خرید شلوار جین مردانه

مشکل ساییده شدن شلوار!

شاید یکی از مشکلات کسانی که پاهای پر و ضخیمی دارند، این باشد که شلوارهای مردانه و به ویژه شلوار جین آن ها خیلی راحت ساییده شده و در مدت کوتاهی از بین می رود، به یاد داشته باشید که جین می تواند مقاوم ترین پارچه ای باشد که در یک لباس به کار می‌رود. پس سراغ برندی بروید که بهترین کیفیت جین را در اختیار شما می گذارد.

به علاوه جین های خام یا بدون سنگ شور که معمولا رنگ تیره و نزدیک به مشکی دارند، اگرچه کمی زیردست زمختی دارند اما مقاوم ترند.

نکاتی در مورد شلوار جین مردانه