لباس مجلسی های لمه از جمله جدیدترین و به روزترین مدل های لباس مجلسی دخترانه و زنانه هستند که تنوع بالای در طرح و رنگ دارند. پارچه های لمه و شنی به دلیل درخشندگی و جذابیت بالایی که دارند یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت لباس شب، لباس نامزدی و انواع لباس مجلسی می باشند. حال اگر شما نیز به اینگونه پارچه ها علاقه مندید و قصد دوخت لباس مجلسی با پارچه لمه و یا خرید این نوع لباس مجلسی ها را دارید تا پایان این مطلب همراه ما باشید و با مجموعه عکس های انواع مدل لباس مجلسی لمه و شنی آشنا شوید.

 

انتخاب مدل لباس مجلسی به روز و مناسب یکی از دغدغه های هما بانوان در سنین مختلف است، مطمئنا همه ما ترجیح می دهیم جدیدترین و شیک ترین لباس را برای مهمانی ها و مراسم انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهیم. اگر شما نیز چنین قصدی دارید پیشنهاد ما به شما استفاده از انواع مدل لباس مجلسی لمه و شنی است. این نوع لباس مجلسی ها به خاطر درخشش و جذابیتی که دارند می توانند یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان مدل لباس نامزدی، مدل لباس شب، مدل لباس مجلسی و… استفاده نمایید. ضمن اینکه با ایده گرفتن از این لباس های دلپذیر می توانید اقدام به دوخت ست لباس مادر و دختر نمایید و از این طریق یکی از شیک پوش ترین افراد حاضر در جشن ها باشید.

 

مدل لباس مجلسی

لباس مجلسی بلند لمه

مدل لباس مجلسی شیک

پیراهن مجلسی لمه

مدل لباس مجلسی زنانه

مدل لباس لمه مجلسی

مدل لباس مجلسی بلند

مدل پیراهن بلند لمه

مدل لباس مجلسی 2019

مدل لباس مجلسی شنی

مدل لباس مجلسی بلند گیپور

لباس مجلسی پوشیده لمه شنی

مدل لباس مجلسی لمه

مدل لباس مجلسی بلند شنی

مدل لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی آستین دار لمه

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل لباس مجلسی گیپور

پیراهن مجلسی نوین زنانه

مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی زنانه

مدل لباس مجلسی شیک

مدل لباس مجلسی لمه نوین

 

در ادامه تعدادی از مدل لباس های مجلسی با پارچه لمه و در طرح ها و مدل های مختلف را مشاهده می نمایید که هر یک می توانند از جمله بهترین و شیک ترین مدل لباس های مجلسی برای دختران جوان و نوجوان باشند. توجه داشته باشید که انواع مدل پیراهن های کوتاه و بلند، شومیز و بلوز های لمه، انواع مدل دامن و… انتخاب ها مناسبی برای دختران جوان محسوب می گردند.

 

مدل لباس مجلسی زنانه

پیراهن مجلسی دخترانه لمه

مدل لباس مجلسی بلند

مدل پیراهن کوتاه لمه

مدل لباس مجلسی 2019

لباس مجلسی دخترانه لمه

مدل لباس مجلسی بلند گیپور

مدل پیراهن دخترانه مجلسی

مدل لباس مجلسی لمه

بلوز مجلسی لمه

مدل لباس مجلسی دخترانه

لباس مجلسی دخترانه با پارچه لمه

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل پیراهن مجلسی دخترانه نوین

مدل لباس مجلسی گیپور

لباس مجلسی نوین لمه

مدل لباس مجلسی

لباس مجلسی دخترانه نوین و بسیار  دلپذیر

مدل لباس مجلسی شیک

مدل لباس شب نوین و شیک

 

مجموعه ای از زیباترین مدل های لباس مجلسی لمه را مشاهده نمودید که از جمله جدیدترین و شیک ترین لباس های لمه محسوب می گردند و هر یک می توانند انتخاب شایسته ایی برای شما عزیزان باشند. اما در صورتی که نتوانسته اید مدل لباس دلخواه و ایده آل خود را انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم به بخش مدل لباس مجله هنر در خانه مراجعه کنید و از بهترین مدل های لباس دیدن نمایید.

 
منبع : آکاایران