آکاایران: مجموعه: لباس و کیف و کفش

آکاایران: کلکسیون لباس زنانه دی کی ان وای DKNY برای رمضان


به تارگی دو طراح معروف در دبی کلکسیونی دلپذیر و جذاب از لباس های زنانه را برای ماه رمضان 2015 با همکاری DKNY روانه بازار کرده اند.
دی کی ان وای، ( DKNY) یکی از مارک های معروف لباس است، که توسط طراح مشهور دانا کرن اداره می شود. دانا کرن در لانگ آیلند متولد شد و هنگامی که فقط ۳ سال داشت، پدرش گبی فاسک را از دست داد. پدرش خیاط و مادرش نیز فروشنده لوازم مد و مدل لباس بوده است. این برند از سال ۲۰۰۱ برای اولین بار وارد عرصه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی شده است. وی لوازم آرایشی و عطرهای خود را درون بطری هایی که خاص این برند بوده است، قرار دادند که خود این ظرف ها یک تمایز با سایر رقبای آن در حوزه لوازم آرایشی و عطر و ادکلن بوده است.


فروشگاه لندن در سال ۱۹۹۷ و فروشگاه نیویورک در سال ۱۹۹۹ بازگشایی شدند. فروشگاه مرکزی دی کی ان وای واقع در خیابان هفتم منهتن نیویورک است. در حال حاضر هفتاد فروشگاه و کالکشن DKNY دی کی ان وای، در سرتاسر جهان وجود دارد، که شامل کشورهایی مانند چین، امارات، کانادا و ... می شود. این برند در سال ۲۰۰۵ برای اولین بار فروشگاه اینترنتی خود را افتتاح نمود و به فروش لباس های زنانه و مردانه، لباس زیر و … پرداخته است.
در سال ۱۹۹۸ کرن و وایس بنیاد کرن وایس را تاسیس کردند که به تحقیقات مرتبط با سرطان تخمدان می پردازد و با افرادی که از این بیماری رنج می برند کمک می کند. انجمن طراحان مد و فشن ایالات متحده تاکنون بیش از ۶ بار از دانا کرن بابت طراحی هایش تقدیر و تشکر کرده اند. همچنین وی در سال ۲۰۱۰ کاندید برترین طراح لباس زنانه شده است. همچنین وی در سال ۲۰۰۳ به عنوان اولین طراح مد آمریکایی جایزه “سوپر استار” را از گروه طراحان بین المللی دریافت نموده است. همچنین در سال ۲۰۰۷ مجله گلامور وی را در لیست زنان سال قرار داده است.

 

 مدل لباس زنانه رمضان 94

طرح های لباس برند DKNY برای رمضان 2015


برند DKNY به تازگی یک کلکسیون دلپذیر و منحصر به فرد با همکاری دو بانوی مسلمان که جزو طراحان معروف خاورمیانه، به نام های یلدا گلشریفی Yalda Golsharifi سردبیر یک مجله مد و طراح لباس و تامارا القبانی Tamara Al Gabbani طراح لباس و مد در دبی هستند، طراحی کرده است. تامارا کار خود را با مجری گری تلویزیون در دبی شروع کرد و دیری نپایید که به یکی از چهره های معروف و مطرح دبی و خاورمیانه در زمینه طراحی لباس و مد تبدیل شد.
این دو طراح به احترام فرهنگ اسلامی برای ماه رمضان لباس های زنانه ای با دامن های بلند، یقه های بسته با پارچه های نسبتا ضخیم طراحی کرده اند.

 لباس برندDKNY برای ماه رمضان

لباس برندDKNY برای ماه رمضان

 

 درباره برند DKNY

لباس های پوشیده DKNY برای ماه رمضان

 

 طراحی لباس برای ماه رمضان

کلکسیون دی کی ان وای برای رمضان 2015


 مدل لباس زنانه 2015

پیراهن های زنانه با طرح سیاه و سفید دی کی ان وای برای رمضان 94


 مدل لباس DKNY رمضان 2015

پیراهن های تابستانی دی کی ان وای DKNY برای رمضان 2015


 لباس زنانه رمضان 2015

پیراهن های تابستانی DKNY برای رمضان 2015


.

منبع :