آکاایران: خانم هایی که اندام لاغر و کشیده دارند با رعایت نکاتی می توانند زیباترین مدل لباس مجلسی را به تن کنند و در مجالس بسیار خوش اندام به نظر برسند.

لباس مجلسی برای لاغر اندام ها

خیلی از خانمهای ایرانی به دلیل داشتنی اندامی لاغر و باریک در انتخاب لباس با دشواری روبرو می شوند زیرا خیلی از لباس ها به تن آنها نمی خورد و ممکن است آنها را بسیار لاغرتر نشان دهد. اگر شما هم دارای اندامی لاغر هستید باید بدانید چه مدل لباس مجلسی به تن کنید تا خوش اندام تر دیده شوید.

خانمهای خیلی لاغر و خانمهای خیلی چاق در انتخب لباس مجلسی به مشکل برمیخورند و نمی دانند برای خوش استایل شدن چه لباسی را انتخاب کنند. در این نوشتار شما را برای انتخاب لباس مجلسی مناسب برای اندامی لاغر راهنمایی می کنیم.

لباس مجلسی لاغر اندام ها

نیازی به لباس خیلی تنگ و یا لباس خیلی گشاد نیست و خانمهای لاغر باید لباس مجلسی راسته به تن کنند. لباس های راسته باعث زیباتر دیده شدن اندام لاغر شما می شوند و شما را کمی چاق تر از چیزی که هستید نشان می دهد.

بهترین رنگ را انتخاب کنید

شما نیاز نیست مانند خانمهای چاق به سراغ رنگ های تیره بروید و می توانید هر رنگی را برای لباس مجلسی انتخاب کنید و با انتخاب رنگ های روشن تا حدودی لاغری خود را پنهان کنید.

راهنمای انتخاب لباس مجلسی برای خانمهای لاغر اندامراهنمای انتخاب لباس مجلسی برای خانمهای لاغر اندام

مدل پیراهن مجلسی برای لاغرها

انتخاب بهترین دامن برای لاغرها

یکی از بهترین انتخاب های شما دامن مجلسی می باشد که هم می توانید دامن های طرح دار و تنگ و هم دامن های کوتاه چین دار بپوشید که بستگی به سلیقه شما دارد.

انتخاب پیراهن مجلسی دلپذیر

اگر برای عروسی اقوام نزدیک قصد دارید پیراهن مجلسی بلند بپوشید بهتر است سراغ لباس های مدل ماهی نروید, پیراهنی انتخاب کنید که از کمر به پایین کمی کلوش باشد مانند تصاویر بالا.

اگر پیراهن تان آستین دار باشد خیلی بهتر است, اینگونه شما یک خانم خوش استایل و همه چیز تمام در مجلس خواهید بود.

.

منبع : topnaz.com