آکاایران: اگر می خواهید به درستی لباس هایتان را کتانی ست کنید و به دنبال ایده اسپرت و نوین هستید در این مطلب 4 روش برای پوشیدن کتانی با مدل لباس های مختلف را می گوییم.

نحوه ست کردن لباس با کتانی

شاید شما هم مانند خیلی دیگر از خانمها علاقه به پوشیدن کتانی داشته باشید اما نمیدانید که کتانی را با چه لباسی بپوشید و چگونه با بقیه لباس ها ست کنید. کفش های کتانی خیلی راحت هستند و خانم ها ترجیح می دهند برای استایل روزمره و اسپرت خود این کفش ها را به پا کنند. در این مطلب 4 روش برای شیک شدن و متفاوت بودن تیپ شما با کفش های کتانی را توضیح می دهیم.

آکاایران: 4 ایده برای ست کردن لباس زنانه با کفش کتانی+ تصاویر

ست لباس زنانه با کتانی

1. ست شلوار جین و کتانی

2. ست پیراهن بلند و کتانی

پیراهن بلند با کتانی می تواند استایلی جذاب به شما ببخشد. برخی از خانم ها تصور می کنند که کتانی را فقط می توانند با شلوار بپوشند اما باید بگوییم که اشتباه می کنید. ست پیراهن بلند و کتانی زیباتر از ست کردن آن با شلوار است.

4 ایده برای ست کردن لباس زنانه با کفش کتانی تصاویر4 ایده برای ست کردن لباس زنانه با کفش کتانی تصاویر

نحوه ست کردن لباس با کتانی

3. ست دامن و کتانی

یکی از ترندهای سال دامن های کلوش هستند که خیلی راحت با کتانی ست می شوند، اگر دامن شما تا پایین زانو است خیلی بهتر است. این استایل را حتما امتحان کنید.

4. ست کت شلوار با کتانی

اما شاید باورکردنی نباشد، ولی می توان کتانی را با کت و شلوار هم ست کرد و این یکی از تیپ های مورد علاقه سلبریتی های معروف است.

.

منبع : topnaz.com