آکاایران: ست لباس دخترانه بهاره 97

حتما در تعطیلات به میهمانی های زیادی دعوت می شوید و به دنبال لباس هایی مناسب و برازنده برای خود می گردید. ما در اینجا ست های زیبایی را، هم برای میهمانی های معمولی و هم برای میهمانی های رسمی، برایتان آورده ایم. با توجه به موقعیت خود، یکی از آنها را انتخاب و برای خود فراهم کنید. این لباس ها برای روزهای بهار بسیار راحت و مناسب اند، امیدواریم بتوانید از آنها ایده بگیرید.

ست لباس دخترانه مجلسی

 ست پیراهن کوتاه

ست نیم تنه و دامن دخترانه

 ست نیم تنه و شورتک

ست لباس دخترانه 2018

 ست نیم تنه و دامن

ست لباس دخترانه بهاری

 ست نیم تنه و شلوارک

ست لباس دخترانه 97

 1- حتما مطابق مد نباید لباس بپوشید. به یاد داشته باشید آن لباسی را انتخاب کنید که به شما می آید حتی اگر مد نباشد.آن لباسی که به تن مدل لباس زیباست لازم نیست برای همه دلپذیر باشد هرکس باید مطابق سلیقه و ظاهر خود لباس انتخاب کند.

2- ترسی از انتخاب رنگ های قدیمی نداشته باشید . می توانید این قانون مد را نادیده بگیرید. هر رنگی به شما می آید را می توانید انتخاب کنید.

3- سرتا پا مشکی نپوشید. این مدی است که دیگر بسیار بی روح و افسرده کننده است. رنگ مشکی را از صورت تان دور کنید . مشکی صورت شما را گرفته و ناراحت نشان خواهد داد.

4- در موقع انتخاب لباس همواره به این فکر نکنید که جنس مخالف در مورد شما چه فکری خواهد کرد. مهم این است که لباس به شما بیاید و خودتان آن را دوست داشته باشید.

ست لباس دخترانه برای خوشتیپ ها + تصاویر

ست لباس دخترانه برای خوشتیپ ها + تصاویر
58
برگرفته از برترین ها - بی جامه -/ح
.

منبع : namnak.com