آکاایران: مهمترین اکسسوری های عروس

اگر زیباترین و مناسب ترین اکسسوری های عروس را متناسب با لباس عروس تان انتخاب کنید در مهم ترین شب زندگی می درخشید.با انتخاب درست و مناسب اکسسوری عروس در زیباترین شب زندگی تان جلوه عروس و لباسش دو چندان می شود. لازم نیست همه اکسسوری ها یک جا با هم استفاده شوند، مهم این است که یک اکسسوری عروس خاص و دلپذیر انتخاب کنید.

بی شک روز عروسی یکی از مهمترین رویدادهای افراد بوده که همه دوست دارند در آن دلپذیر به نظر برسند. برخی تصور می کنند مهمترین موضوع انتخاب لباس عروسی است و به موارد دیگر توجهی نمی کنند، اما باید بگویم که در صورتیکه لوازم دیگر مانند کفش، تور یا حتی گوشواره را درست انتخاب نکنید، به هیچ عنوان لباس تو چشمگیر نشان داده نمی شود. به همین دلیل در این مقاله لیستی از مهمترین اکسسوری ها که برای همه عروس ها لازم است را برای تو جمع آوری کردیم:

آکاایران: 7 اکسسوری مهم و شیک عروس + عکس

اکسسوری های عروس

1. دستبند:اگر لباس تو فاقد آستین یا دکلته است، حتما از دستبند استفاده کن.
2. گوشواره:با توجه به مدل لباس و موها باید انتخاب شود.
3. گردنبند:بهتر است با گوشواره یا دستبند هماهنگ باشد و البته در صورتیکه لباس عروسی یقه اسکی یا یقه بسته است، استفاده از گردنبند توصیه نمی شود.
4. گیره مو:می توان گفت امروزه مهمتر از تاج است و در هر مدل مویی به کار برده می شود.
5. تور:در انتخاب تور عروسی حتما مدل و جنس لباس عروس را نیز در نظر بگیر.
6. تاج:با توجه به تم عروسی باید انتخاب شود.
 
 اکسسوری زیورآلات

تاج یکی از اکسسوری های عروس

7. کفش:بعد از انتخاب لباس عروس و آرایش مناسب، کفش عروسی مهمترین گزینه به حساب می آید.
 ممکن است تا به حال متوجه نشده باشید، اما برخی از فلزات جلوه زیباتری با لباس های کاملا سفید ایجاد می کنند. نقره، پلاتین یا مروارید همراه با هایلایتی از طلا انتخاب خوبی برای لباس عروس سفید هستند.باید فلزاتی را انتخاب کنید که همراه لباس عروس شما بهترین جلوه را داشته باشد.
 مروارید با تن رنگ نقره ای معمولا با تمام رنگ های لباس عروس از سفید یخی گرفته تا نباتی، کرم و شیری ست می شود. مرواریدهایی با تن صورتی یا گلبهی برای عروس خانم هایی که موهای شان بلوند و رنگ پوست شان بور و سفید است بسیار شیک و برازنده است و با تمام طیف های رنگ سفید لباس عروس هماهنگی دارد.

7 اکسسوری مهم و شیک عروس + عکس

7 اکسسوری مهم و شیک عروس + عکس
54
برگرفته از منودلیار - عروسی -/ح
.

منبع : namnak.com