آکاایران: پوشاک آقایان

ما اعتقاد زیادی به قوانین سخت گیرانه در مد نداریم و فکر می کنیم با در نظر گرفتن مواردی ساده می توانید بهترین لباس ها را انتخاب کنید. با چی بپوشم همراه باشید تا نکاتی که باید در مورد خرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه قد و لاغر اندام بدانید را به شما معرفی کنیم.

۱- پیراهن های مناسب اندام خود خریداری کنید

منظور ما خریدن پیراهن هایی نیست که فقط برچسب S یا XS دارند، این پیراهن ها همان پیراهن هایی هستند که برای افرادی قد بلند و چاق تر دوخته شده اند ولی با اندازه های کوچکتر. یک مرد کوتاه قد به پیراهنی با ویژگی های متفاوت نیاز دارد. کوچک تر بودن یک یا چند سایز پیراهن، برای شما کافی نخواهد بود، باید به دنبال برندهایی باشید که به صورت تخصصی برای افراد ریزنقش پیراهن تولید می کنند. این برندها اغلب ویژگی های کوتاه تر و لاغرتر بودن را در نظر می گیرند و پیراهن های سایز کوچک آن ها شباهت بسیار بیشتری با خصوصیات واقعی یک مرد لاغر اندام و کوتاه قد دارد.

۶ نکته در مورد خرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه  قد و لاغر اندام -آکاخرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه  قد و لاغر اندام

۲- انتخاب خود را با نیازهایتان تطبیق دهید

اگر می توانید پیراهن های سفارشی خریداری کنید حتماً این کار را انجام دهید. اگر بدن شما خارج از اندازه استاندارد و متناسب باشد، بیشتر ارزش این کار را متوجه خواهید شد. اگر از مغازه های عادی خرید می کنید حداقل به کمک یک خیاط طول آستین ها و کمرتان را متناسب با فرم بدنتان تنظیم کنید. هیچ چیز به اندازه ی آستین های بلند و کمر گشاد و موج دار پیراهن، استایل شما را خراب نمی کند. یک تنظیم سریع به وسیله خیاط هزینه چندانی نداشته و پیراهن را متناسب با بدنتان خواهد کرد.

۳- پیراهن هایی با یقه باریک انتخاب کنید

اگر کوتاه قد و لاغر اندام هستید بهتر است پیراهن های ساده و با جزئیات کم انتخاب کنید. پیراهن یقه پهن با لبه های تیز شما را چاق تر نشان می دهد. یقه های باریک بدن شما را کشیده تر می کند. مردان کوتاه قد بهتر است از یقه های دکمه دار استفاده نکنند. زمانی که قصد پوشیدن کراوات دارید یقه های باریک تر نیاز به گره های باریک تر دارند و شما باید از کراوات های نازک استفاده کنید تا زمان گره زدن خیلی بزرگ و برجسته نشود.

۶ نکته در مورد خرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه  قد و لاغر اندام -آکاخرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه  قد و لاغر اندام

۴- الگوهای عمودی و راه راه بپوشید

این مورد یک نصیحت خوب برای هر لباسی و به خصوص برای پیراهن در کمد لباس مردان کوتاه قد است. الگوهای راه راه ساده، شیک، قابل قبول و کاملاً رسمی و عالی هستند. سعی نکنید از الگوهایی که تعداد زیادی رنگ در آن ها به کار رفته استفاده کنید. راه راه های ساده و نازک ظاهر شما را ساده، برازنده و بلندتر از قد واقعی خواهد کرد.

۵- از جزییات غیرضروری بپرهیزید

پیراهن خود را ساده نگه دارید. جیب روی سینه ضروری نیست اما این روزها اغلب استفاده می شود و شاید از نظر برخی افراد کاربردی باشد. اگر پیراهن مردانه جیب دار می پوشید مدل های تک جیب را انتخاب کنید و سعی کنید پیراهن ساده و فاقد طرح و تزئینات باشد.

۶ نکته در مورد خرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه  قد و لاغر اندام -آکاخرید پیراهن مردانه برای آقایان کوتاه  قد و لاغر اندام

۶- پیراهن را داخل شلوار قرار دهید

همیشه این کار را انجام دهید. قسمت پایین پیراهن مردانه اگر بیرون از شلوار باشد حتی در موقعیت های اجتماعی قابل قبول باز هم قد شما را به طور چشم گیری کوتاه تر نشان می دهد. پیراهن به خصوص اگر بلند باشد ظاهر شما را کوتاه و پهن می کند.

.

منبع : chibepoosham.com