آکاایران: پوشاک بانوان

هر سنی شرایط خاصی را برای لباس پوشیدن می طلبد و لازم است که با گذر زمان باید خود را با شرایط سنی نوین وفق دهید و لباس هایی بپوشید که مناسب سن و شخصیت شما باشد. اگرچه برخی از لباس ها مانند شلوارهای جین برای هیچ سن خاصی محدودیتی ندارند و به ویژه در سنین پایین می توان هر مدلی را انتخاب کرد کارشناسان مد برخی از مدل ها را برای سنین خاصی بیشتر توصیه می کنند. در این مقال شلوارهای جین زنانه مناسب 25 ساله ها را ببینید.

شلوار جین بوی فرند

این مدل شلوارهای جین که از شلوارهای جین پسرانه وارد لباس های زنانه شده است تقریبا راسته بوده و در قسمت بالاتر گشادتر می باشد و در بیشتر مدل ها باید لبه های آن تا شود. این شلوارها بسیار راحت هستند و برای گردش های آخر هفته و بیرون رفتن غیر رسمی گزینه مناسبی برای خانم های 25 ساله است که می تواند با مانتوی راحتی تابستانی به خوبی ست شود.

شلوارهای جین زنانه مناسب 25 ساله ها -آکاشلوار جین زنانه

شلوار جین تنگ تیره

هر خانمی به یک شلوار جین تنگ تیره نیاز دارد، به ویژه اگر دانشجو یا شاغل هم باشد و به لباس موقر اما راحت و غیر رسمی نیاز داشته باشد که در بیست و پنج سالگی معمولا چنین شرایطی پیش می آید. این شلوارهای تیره را در رنگ های مشکی و آبی و خاکستری تیره می توان تهیه کرد که ترکیب خوبی با مانتوی اداری و لباس نیمه رسمی دارد.

شلوارهای جین زنانه مناسب 25 ساله ها -آکاشلوار جین زنانه

شلوار جین گشاد

اگر در میانه دهه بیست زندگی هستید و می خواهید استایل متنوعی داشته باشید یکی از شلوارهای جین زنانه همین مدل گشاد است. اگرچه در هر سنی می توان این مدل را پوشید اما استایل جوانانه این شلوارها جذابیت خاصی دارد به ویژه رنگ های روشن و مدل های نوین و چند رنگ.

شلوارهای جین زنانه مناسب 25 ساله ها -آکاشلوار جین زنانه

.

منبع : chibepoosham.com