آکاایران: برندهای مشهور کیف و کفش

مارک جاکوبز موسس این برند در سال ۱۹۶۳ در آمریکا متولد شد. این برند را می توان یکی از جوانترین برندها در زمینه مد و فشن دانست. مارک جاکوبز در دانشکده هنر و طراحی تحصیل کرد و به خاطر طراحی های منحصر بفردش جوایز زیادی دریافت نمود. از اولین طراحی های این برند می توان به پلیور و لباس های این برند، با همکاری شرکت پری الیس اشاره کرد. با وجود پیشینه کم این شرکت، این برند افتخارات زیادی کسب کرده است. امروز این برند محصولات متنوعی از جمله لباس های زنانه و مردانه، کیف، کفش، جواهرات و انواع اکسسوری تولید می کند، که بسیار مورد توجه هنرمندان مشهور واقع شده است. کیف مارک جاکوبز از وسایل پرطرفدار این برند است که مورد علاقه ستارگانی همچون، وینونا رایدر و جنیفر لوپز واقع شده است. البته اگه شما هم دوست دارید یک کیف با این مارک را تجربه کنید، باید مراقب نمونه های تقلبی آن باشید. در این مقاله چی بپوشم شما را راهنمایی خواهد کرد تا بتوانید کیف مارک جاکوبز اصل را از نمونه تقلبی آن تشخیص دهید.

کیسه محافظ کیف مارک جیکوبز اصل

یک کیف مارک جاکوبز اصل همراه یک کیسه محافظ برای جلوگیری از کثیف شدن عرضه می شود. در هنگام خرید کیف مارک جاکوبز اصل ، حتما به این نکته توجه کنید. و به دلیل بی کاربرد بودن این کیسه، از توجه به آن غافل نشوید.

 کیف مارک جاکوبز اصل

کارت کیف

درون کیف های مارک جاکوبز اصل ، یک کارت کاغذی حاوی شرایط نگهداری نصب شده است. البته همه کیف ها این لیبل را با نوشته متفاوت دارند و تفاوت آن ها نشانه تقلبی بودن نیست.

کیف مارک جاکوبز اصل : راه تشخیص کیف مارک جاکوبز اصل از تقلبی -آکاکیف مارک جاکوبز

بروشور کیف

کیف مارک جاکوبز هم مانند هر برند مشهور دیگر دارای یک بوشور معرفی محصول است. نبود این بروشور نشانه قطعی از تقلبی بودن این کیف است.

 کیف مارک جیکوبز

لیبل درون کیف

درون هر کیف اصل با برند مارک جاکوبز قطعا یک لیبل جدا نشدنی نصب شده است. هر چند نبود این لیبل نشانه تقلبی بودن این کیف است، ولی وجود آن نیز اصل بودن کیف را اثبات نمی کند.

تگ های داخل کیف

برخی از مدل های کیف مارک جاکوبز، دارای دو تگ کوچک پارچه ای و جدانشدنی مانند تصویر زیر هستند. روی یکی از این تگ ها سری مدل کیف و روی دیگری محل تولید کیف با دوخت حک شده است.

 کیف مارک جاکوبز اصل

کیف مارک جاکوبز اصل : راه تشخیص کیف مارک جاکوبز اصل از تقلبی -آکاکیف مارک جاکوبز

قطعات فلزی کیف

در کیف مارک جاکوبز اصل، روی تمام قطعات فلزی، نام این برند با کیفیت بالا حک شده است. در نمونه اصل این کیف، تمام فلزات به کار رفته شده در کیف کیفیت بالایی دارند و نوشته روی آن فاقد هیچ نقصی است.

 کیف مارک جیکوبز

خطوط دوخت کیف مارک جاکوبز

درزها و دوخت های گوشه کیف مارک جاکوبز اصل باید کاملا صاف و فاقد نقص باشد. هرگونه نقص و نامنظمی و نخ کشی در دوخت کیف نشانه تقلبی بودن است.

 کیف مارک جاکوبز اصل

.

منبع : chibepoosham.com