آکاآپ: پالتو از انواع لباس های زمستانی مناسب برای فصل زمستان است که در انواع طرح های مختلف دوخته می شود, در ادامه این مطلب انواع مدل پالتو بلند زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

پالتو و بارانی و مانتو زمستانی از انواع لباس های پر تنوع در فصل زمستان هستند. از مدل بارانی و مانتو زمستانی می توانید در روز های خنک فصل زمستان استفاده کنید و در روز های سرد و برفی زمستان بهتر است برای حفظ گرمای بدن از مدل پالتو بلند استفاده کنید تا بتوانید سرمای طاقت فرسای روز های برفی را راحت تر تحمل کنید.
 پالتو های زنانه در انواع مدل های ساده و کلاسیک و انواع مدل های مد سال در بازار موجود هستند و هر خانمی می تواند از بین این مدل های زیبا و جذاب پالتوی دلخواه خود را انتخاب و تهیه نماید. پالتوها دارای طرح های کوتاه و بلندی هستند که انتخاب اندازه قد پالتو به قد و فرم اندام شما بستگی دارد.
 

قبل از انتخاب پالتو بهتر است به فرم بدن و سن و سایز و موقعیت اجتماعی خود توجه کنید و سپس از بین طرح های متنوع پالتو مدلی را انتخاب کنید که برازنده شخصیت شما است. در ادامه انواع طرح های شیک و مختلف مدل پالتو بلند را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشته باشند.

 

 

 

مدل پالتو بلند زنانه شیک و زیبا

مدل پالتو کوتاه در بین خانم ها و دختران جوان محبوب و پرطرفدار است و اغلب خانم ها تمایل دارند که پالتو ها با طرح های کوتاه را برای پوشیدن در روز های سرد زمستان انتخاب کنند.
پالتو های زنانه در انواع طرح های بلند نیز در بازار موجود هستند و این نوع پالتو ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. پالتو های بلند برای خانم ها با قد بلند و متوسط می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. خانم ها با قد کوتاه بهتر است پالتو های بلندی را برای پوشیدن انتخاب کنند که بلندی قد آن ها حداکثر تا زیر زانو باشد.

مدل پالتو

مدل پالتو

مدل پالتو جدید دخترانه 2018

مدل پالتو

پالتو بلند جلوباز

مدل پالتو

پالتو چهارخونه دخترانه

مدل پالتو

مدل پالتو خاص زنانه

مدل پالتو

تصاویر به روز ترین مدلهای پالتو

مدل پالتو

پالتو کرم رنگ مجلسی

مدل پالتو

مدل پالتو بلند طوسی رنگ

مدل پالتو

پالتو دخترانه خزدار

مدل پالتو

مدل پالتو زمستانی 2018

مدل پالتو

مدل پالتو دخترانه ترک

مدل پالتو

مدل پالتو

مدل پالتو زنانه ترک

مدل پالتو

مدل پالتو مخمل

پالتو کره ای دخترانه

مدل پالتو

پالتو بلند زمستانی

مدل پالتو

مدل پالتو اسپرت و شیک