تیپ مشکی خصوصیت هایی دارد که آن را خاص و مادام العمر میکند; مثلاً ساده و کلاسیک هست, هیچوقت از مد نمی افتد و حالتی رازآلود و جذاب دارد.برای بسیاری تیپ مشکی, یک استایل هرروزه هست, همان هایی که وقتی در کمد لباس هایشان را باز کنید, پر هست از ردیف های مشکی تی شرت و شلوار و پیراهن.

آن ها دلشان میخواهند همه ی وقت و فاقد هیچ زحمتی خاص و متفاوت به نظر برسند و گرچه پوشیدن مشکی برترین راه برای رسیدن به این هدف هست.اگرچه تیپ مشکی یک استایل آسان و دم دستی به نظر میرسد, اما قوانینی دارد که اگر رعایتشان نکنید به جای آنکه جذاب تر دیده شوید, یک تیپ خسته کننده خواهید داشت.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون اول: پارچه های متفاوت به کار ببرید

وقتی سرتا پا مشکی میپوشید, دیگر لازم نیست سر تا پای لباس هایتان هم یک جنس داشته باشد. پس مانتو و شلوار نخی یا پیراهن و شلوار پارچه ای مشکی را با هم ست نکنید.از پارچه های گوناگون در استایل خود بهره گیری کنید, مانند جین, کتان, مخمل و چرم.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون دوم: سایز درست را انتخاب کنید

انتخاب سایز درست هر لباس اهمیت زیادی در استایل شما دارد, به خصوص اگر سرتاپا مشکی میپوشید. مشکی این مزیت را دارد که اندام شما را خوش فرم و لاغرتر نشان دهد, برای آنکه از این خصوصیت رنگ مشکی بیشترین بهره گیری را کنید به جای لباس های گشاد و آزاد, لباس هایی را انتخاب کنید که درست فیت بدن شما هست.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون سوم: به اکسسوری ها دقت کنید

تیپ سراپا مشکی, یک استایل کاملا ساده و مینیمالیستی هست, بنابراین اکسسوری هایی که در این اساس مینیمال به کار می برید, میتواند اکثر دیده میشود.به همین علت هم وقتی برای استایل مشکی خود, ساعت, گردنبند, کمربند و … انتخاب میکنید, باید دقت بیشتری به هزینه دهید. رنگ جزییات چرمی و فلزهای به کار رفته در هر اکسسوری و فرم رسمی یا روزمره آن ها باید با یکدیگر همخوانی دارا باشند.

نکته: یک کمربند باریک و ظریف می تواند مانتو یا پیراهن مشکی بلند شما را جذاب تر نشان دهد.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون چهارم: برترین کفش ها را بپوشید

کفش ها همۀ وقت} می توانند تاثیری غیر قابل یقین در استایل شما دارا باشند, فاقد اغراق می توان گفت که کفش ها نخستین بخش در تیپ شما میباشند که دیده میشوند.وقتی تیپ مشکی را گزینه می کنید, کفش ها حتی اکثر از همه ی وقت میتوانند دقت ها را به خودشان جلب کنند, پس بهتر هست کفش شما به اندازه کافی تمیز و درخشان باشد.

بوت های بندی و کفش رسمی مردانه و بوت پاشنه دار یا کفش کالج زنانه انتخاب های خوبی برای تیپ مشکی میباشند. مثلاً نیم بوت های تیمبرلند «Timberland» با حالتی نیرومند و منحصر به فرد میتوانند زیبایی خاصی به استایل مشکی شما بدهند.

چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟چگونه تیپ و ست مشکی زیبا بپوشیم؟

قانون پنجم: مرتب باشید و به جزییات اهمیت بدهید

وقتی قرار هست همۀ لبا س های شما از بالا تا پایین مشکی رنگ باشد, باید مطمئن شوید که همۀ آن ها مرتب, تمیز و اتوکشیده میباشند.در تیپ تیره همۀ جزییات نمود بیشتری پیدا می کنند, از طرح روی تی شرت یا مانتو تا فرم لباس روی بدن. پس به تمام این جزییات دقت کنید.

نکته پایان این هست که به کیفیت اهمیت دهید. لباسی را انتخاب کنید که با یکبار شستن یا پوشیدن, از مشکی به زغالی و نوک مدادی تغییر رنگ ندهد. لباس های نخی برای فصل تابستان گزینه های بهتری میباشند و گرچه دوام بالاتری هم دارند.

.

منبع : parsnaz.ir