از جین های آبی تیره تا کت کوتاه زنانه، امسال هم مثل سال های گذشته طراحی های خاص و متفاوت برای جین یکی از نکاتی بود که در کت واک های پاییزی به چشم می خورد.

نگاهی به ترندهای جین 2017 در کت واک های پاییزی امسال بیاندازید. مجله گلمور (glamour) منتخب این طراحی ها را یک جا جمع کرده است.

 

 

جین خام برای بازگشت به ریشه ها

هیچ چیزی نمی تواند خاص تر از یک ست جین خام باشد. بیایید به ریشه های لباس جین بازگردیم، یک ست جین با رنگ آبی خام، فاقد سنگ شور و فاقد طرح همان چیزی است که برای پاییز 2017 نظر طراحان را به خود جلب کرده است.

 

یکی از مشهورترین نمونه های یک استایل جین واقعی را می توانید در کت واک برند کلوین کلاین ببینید که به خوبی با کفش چرم و یک پلیور یقه اسکی خوش فرم ست شده است.

 

برندهای پونت روما (Punt Roma) و کوتون (Koton) مشابه این مدل را در مجموعه های امسال خود دارند، آن ها را می توانید در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل پیدا کنید.

 

مدل لباس جین دخترونه

 

گل هایی که روی جین می نشینند

نگاهی به استایل بلاحدید یا ریحانا بیاندازید، آن ها عاشق گل ها روی لباس هستند. در ران وی (Runway) پاییز 2017 درست مثل بهار امسال می توانید گلدوزی های بزرگ را روی طرح انواع جین پیدا کنید. این مدل جین برای مهمانی های دوستانه و بعدازظهرهای پاییزی انتخاب های خوبی هستند، کافی است آن ها را با یک کفش پاشنه بلند ست کنید.

 

مدل لباس جین

 

به وقت نمایش دکمه ها

اگر این مدل برای شما یادآور حال و هوای دهه 70 میلادی است، باید بگوییم طراحان دقیقا از مدهای همان سال ها الهام گرفته اند. راز تفاوت این مدل جین، دکمه هایی است که پنهان نشده اند. سراغ جین های دکمه دار بروید، به ویژه یک شلوار جین و لی زنانه و دخترانه که به جای زیپ با چندین دکمه بزرگ فلزی بسته می شود.

 

از این مدل استلا مک کارتنی (Stella McCartney) الهام بگیرید و حتما طوری لباس بپوشید که تمام دکمه ها دیده شوند.

 

برند پیسز (Pieces) این ترند را به خوبی در مجموعه نوین خود به کار برده است.

 

مدل لباس جین دخترانه

 

سرهمی ها برای یک تیپ جین کامل

یکی از قوانین نوین مد این است که: هرقدر لازم باشد برای استایلمان کمتر فکر کنیم بهتر است!

 

یک سرهمی جین آستین دار همان چیزی است که دقیقا با این قانون مطابقت دارد. آن را می توان در کت واک پاییزی برندهایی مثل A.C.P، آدام سلمن (Adam Selman) و دیور (Dior) پیدا کنید.

 

اگرچه قانون، این است که سرهمی را کامل بپوشید اما برای خلاقیت بیشتری می توانید از A.C.P الهام بگیرید و آسیتن های سرهمی را دور کمر رها کنید یا گره بزنید.

 

مدل لباس جین مردانه

 

شلوارهای XXL حتی اگر لاغر هستید

امسال بخش پایین شلوار، سوژه بسیاری از طراحان برای نشان دادن خلاقیتشان است! برای آنکه کفش های پاییزیتان را به نمایش بگذارید به یک شلوار جین با فرم گشاد و بلند نیاز دارید که با یک تای بزرگ بتواند باعث شود توجه ها به نیم بوت پاییزیتان جلب شود.

 

این مدل شلوار جین را می توانید در جدیدترین مجموعه اس اولیور (S.oliver) در دیجی استایل پیدا کنید.

 

مدل لباس جنیفر لوپز

 

سه رنگ جین در یک لباس

چند فصل قبل، ترند جین های دو رنگ توانسته بود به استایل خیابانی راه یافته و پرطرفدار شود، این بار طراحان یک قدم جلوتر رفته و سومین رنگ را به رنگین کمان جین ها اضافه کردند.

 

درایز ون نوتن (Dries van Noten) یکی از طراحانی بود که با دوختن تکه های زیگزاگی سه رنگ روی شلوار جین، این ترند را در آخرین کت واک خود به نمایش گذاشت.

 

مدل لباس جین دختر بچه

 

کت کوتاه جین برای خنکی پاییز

وقتی اولین خنکی پاییز را احساس می کنیم، دلمان می خواهد لایه های بیشتری را به لباس هایمان اضافه کنیم، مثل یک کت جین خوش رنگ.

 

مد پاییز 2017 به شما می گوید سراغ کت های جین کوتاه بروید و بگذارید بلوز شما از زیر کت کاملا دیده شود.