آکاایران: انتخاب کفش مناسب برای محل کار افراد بسیاری هستند که به دنبال کفشی مناسب، راحت و کلاسیک برای محل کار خود هستند و به شدت هم می خواهند این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. شاید خانم ها در این راه انتخا ب های بیشتری دارا باشند و این خود به سخت انتخاب کردن منجر می شود. توجه کنید […]

افراد بسیاری هستند که به دنبال کفشی مناسب، راحت و کلاسیک برای محل کار خود هستند و به شدت هم می خواهند این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهند. شاید خانم ها در این راه انتخا ب های بیشتری دارا باشند و این خود به سخت انتخاب کردن منجر می شود. توجه کنید که پوشیدن کفش مناسب با توجه به اینکه در محل کار ساعت های زیادی آن کفش را به پا دارید می تواند در سلامت شما تاثیر مثبتی داشته باشد. پا عضو حساسی برای بدن حساب می شود و توجه به آن به حدی مهم است که پا را قلب دوم لقب داده اند. البته عدم توجه به انتخاب کفش مناسب می تواند تاثیری منفی روی اعضای دیگر بدن مثل کمر داشته باشد و سرمنشا بسیاری دردها باشد. به همین دلیل انتخاب کفش مناسب از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

در اینجا با معرفی ۳ نکته به شما کمک می کنیم تا مناسب ترین کفش را برای محل کار خود پیدا کنید.

۳ شرط برای اینکه کفش مناسبی انتخاب کنید


۱. کفش هایی با پاشنه های مناسب


کفش هایی با پاشنه های کوتاه، پاشنه های یکسره و پاشنه های پهن برای راه رفتن بسیار راحت تر از کفش های پاشنه بلند و باریک هستند. در کل بهتر است پاشنهٔ کفش ها مساحت بیشتری با زمین تماس داشته باشد و تا جایی که امکان دارد کوتاه تر باشند؛ و در کل خانم های محترم کفش های تخت را فراموش نکنید.

۲. استفاده از جوراب مناسب


سعی کنید از جوراب های نازک و مخصوص کفش یا جوراب کالج استفاده کنید که در همهٔ مغازه ها پیدا می شوند. این جوراب ها باعث می شوند پاهای شما کمتر در کفش تکان بخورد و راحتی بیشتری را حس کنید.

۳. استفاده از کفش اسپرت

اگر رفت وآمد و پیاده روی شما زیاد است بهتر است از کفش های اسپرت و کفش های تنیس استفاده کنید که راحتی شما تضمین شود. همچنین با نگاهی به مدل های روز متوجه خواهید شد می توان کفش اسپرت را با دامن هماهنگ کرد و پوشید.

 

 

مدل کفش راحتی زنانه

 

مدل کفش راحتی

 

مدل کفش راحتی لژدار

مدل کفش راحتی دخترانه2015

مدل کفش راحتی 2015

 

مدل کفش راحتی دخترانه

مدل کفش راحتی جدید

مدل کفش راحتی دخترانه 2014

 

مدل کفش راحتی مردانه

 

مدل کفش راحتی چرم

 

مدل کفش راحتی زنانه

مدل کفش راحتی

مدل کفش راحتی لژدار

 

مدل کفش راحتی دخترانه2015

مدل کفش راحتی 2015

 

مدل کفش راحتی دخترانه

مدل کفش راحتی جدید

مدل کفش راحتی دخترانه 2014