آکاایران: توصیه هایی برای خرید کیف کیف زنانه یکی از اجزایی از تیپ خانم ها است که وسواس زیادی برای انتخاب و خرید آن به خرج می دهند. تنوع زیاد، قیمت های متفاوت و رنگ و مدل های فریبنده همگی می توانند دلربا بوده ولی انتخاب را سخت کنند. برای اینکه بتوانید در خرید یک کیف خوب موفق باشید لازم است […]

کیف زنانه یکی از اجزایی از تیپ خانم ها است که وسواس زیادی برای انتخاب و خرید آن به خرج می دهند. تنوع زیاد، قیمت های متفاوت و رنگ و مدل های فریبنده همگی می توانند دلربا بوده ولی انتخاب را سخت کنند. برای اینکه بتوانید در خرید یک کیف خوب موفق باشید لازم است تا به نکاتی توجه کنید. این نکات درواقع پارامترهایی خواهند بود تا شما بتوانید راحت تر انتخاب کنید.

انعطاف پذیری

 معمولاً کیف ها یا انعطاف پذیر هستند یا نه. کیف های تمام چرم این کیف تمام چرم، همان طور که شما می خواهید روی شانه هایتان جا می گیرد و متناسب با وسایلی که درون آن قرار می دهید فرم خودش را پیدا می کند. معمولاً این کیف ها ابعادی بزرگ دارند و وسایل زیادی در آن ها جای می گیرد. البته طبیعی است که کیف ها حالت رسمی زیادی ندارند و برای مجالس رسمی مناسب نیستند. معمولاً داخل این کیف ها چند جیب و یک جدا کننده هم وجود دارد که هم فضای کیف را تفکیک می کنند و هم به شما کمک می کنند تا ساده تر وسایل خود را پیدا کنید.

 کیف های دو تکه

با انتخاب این مدل با یک تیر دو نشان زده اید! یک کیف بزرگ که بلندی دسته هایش به شما اجازه می دهد آن را روی شانه تان نگه دارید و یک کیف کتابی کوچک که هم می تواند نقش کیف پول را برای شما بازی کند و هم یک کیف کوچک که در مهمانی رسمی به کارتان می آید. معمولاً همراه کیف های کوچک یک زنجیر بلند هم هست که به مراتب انتخاب شما را رسمی تر می کند. معمولاً جنس این کیف ها از چرم مصنوعی است.

کیف های رسمی

طراحی این کیف به گونه ای است که با باز کردن زیپش به یک حجم مستطیل شکل کامل می رسید. لولاهای ظریف و V شکلی که در دو طرف کیف کار شده دهانه کیف را کاملاً باز می کند، بنابراین به راحتی می توانید به همه وسایل درون کیفتان دسترسی داشته باشید. این مدل هم به دلیل دسته های کوتاهش یک کیف کاملاً رسمی است. این مدل از کیف ها با ته به رسمی بودنشان از چرم های طبیعی بهره برده اند که هزینه بالاتری هم برای تهیه آن ها باید بپردازید.

 در خرید کیف می توانید از نکات زیر هم استفاده کنید:

اگر کیفی می خواهید که بتوانید هرروز از آن استفاده کنید و می خواهید با همه لباس های شما- صرف نظر از رنگشان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.

اگر شما لباس های چندرنگ یا لباسی با بافت های رنگی گوناگون می پوشید، باید یک کیف تک رنگ خنثی انتخاب کنید تا توجه دیگران به لباس شما جلب بشود.

اگر شما به پوشیدن لباس های تنگ مشکی و قهوه ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف هایی را بخرید که رنگی است یا تکه های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس های شما هماهنگ است.

اگر شما قدبلند هستید، سایز کیف چندان مهم نیست و می توانید هر نوع کیفی را که دوست دارید، انتخاب کنید. کیفی را بخرید که واقعاً مناسب شما است. به طول بند کیف و تعداد دسته های کیف توجه کنید.

اگر ریزاندام هستید، باید کمی هوشیار باشید. باید کیفی که انتخاب می کنید، خیلی بزرگ نباشد. می توانید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف در کوچک ترین قسمت اندام شما قرار بگیرد. در این صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روی اندام کوچک شما مانع می شود. علاوه بر این، سایز کیف وابسته است که چه مقدار چیزی می خواهید در کیف خود حمل کنید.

شکل اندام خود را تعیین کنید و ضعف اندام خود را بشناسید. برای ایجاد تعادل اندامتان با یک کیف مناسب، شما باید از شکل و سایز اندام خود و ظاهر کلی تان آگاه باشید. باید کیفی انتخاب کنید که توجه را از قسمت های نامناسب اندام شما به قسمت های جذاب بدنتان جلب کند.

اگر می خواهید توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کیفی بخرید که در قسمت ران و پایین کمر شما قرار می گیرد، درنتیجه توجه به بازوهای درشت، بالاتنه، سینه یا شکم بزرگ کم می شود.

اگر ران های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می کند.

از کیف های بسیار بزرگ برای افزودن حجم به اندام خود استفاده کنید. اگر شما بسیار بلند و لاغراندام هستید، یک کیف سایز بزرگ برای شما بسیار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگین وزن هستید، از این نوع کیف ها خودداری کنید.

 

مدل کيف زنانه

مدل کیف شیک و زیبا

مدل کیف زنانه دست دوز

مدل کیف زنانه 2016

مدل کیف

مدل کیف زنانه جدید

مدل کیف زنانه شیک

کیف دستی زنانه

مدل کیف زنانه چرم دست دوز

 

مدل کیف زنانه چرم

کیف چرم زنانه

مدل کیف زنانه مجلسی