می خواهیم با لباس ها و ست های جالب دوست شویم که افزون بر باکلاسی که دارد میتواد بسیار جالب باشد در ادامه میتوانید تالاب را دنبال نمایید. 

 

پاییز به فصل هزار رنگ مشهور هست، بهمین علت گزینه رنگ لباس می تواند طیف وسیعی از رنگ ها را در برگیرد. همه ی ساله در دنیای مد و فشن رنگ هایی همچون رنگ هر فصلی انتخاب و معرفی میشوند. در این مقاله برای رنگ پاییز ۱۸-۲۰۱۷، رنگ های پیشنهادی که در دنیای مد تاثیرگذاری بالایی خواهند داشت را عرضه میکنیم. از این رنگ ها میتوانید در لباسهای مردان جوان، خانم های به روز و مدرن، کودکان و حتی در چیدمان منزل بهرهگیری کنید.

 

رنگ های پاییزی

 

ست لباس پاییزی دخترانه ایرانی

 

ست های دیدنی و لاکچری

 

زمین برترین رنگ ها را برای هر فصلی انتخاب میکند. رنگ های قرمز و نارنجی تیره پاییزی فوراً حس خوشحالی و اشتیاق را منتقل میکند. در تضاد با رنگ های درخشان غروب خورشید، سایه های متنوع رنگ آبی وخاکستری وجود دارد که بسیار سریعا حس آرامش رابه وجود می آورد. سبز زیتونی و قهوه ای دلالت بر رنگ های زمین و طبیعت دارد که با احساس کامیابی، آرزو و هماهنگی در تماس میباشند. تنالیته های رنگ نارنجی تیره تغییری رابه وجود می آورد که برای لذت بردن از دنیای نارنجی پاییز لازم هست.

 

رنگ زنانه پاییزی

 

ست لباس پاییزی بچه گانه

 

ترکیب زرد خردلی و آبی تیره

کنار هم قرار گرفتن رنگ آبی تیره و زرد ترکیبی خیره کننده خواهد بود. رنگ های زردی که از خورشید حاصل می شوند خوشی های بی نهایت ایجاد میکنند ودر این میان سایه های رنگ نارنجی این شادی را تکمیل میکند. رنگ خاکستری با ته رنگی از آبی، مفهومی ساده از تماس و تاثیر پذیری رابه وجود می آورد. سایه هایی از رنگ قهوه ای هرچند رنگ اصلی نخواهند بود اما متصل کننده این رنگ های سرد به هم می شود.

 

رنگ مردانه پاییزی

 

ست لباس پاییزی پسرانه

 

انواع ست های پاییزی 

 

تحسینی از خلوص رنگ های طبیعت

قهوه ای روشن اساس خوبی برای رنگ های پاییزی امسال هست. در حالیکه تنالیته های تیره رنگ قهوه ای حس اطمینان ایجاد میکند، تنالیته های روشن این رنگ نشانگر خلوص هست. کمی صورتی هلویی می تواند تیرگی این رنگ های قهوه ای را متعادل کند و حس عشق و صمیمت را در کنار روح کنجکاو قهوه ای به ظاهر کلی شما ببخشد. این رنگ ها می تواند شخصیتی جذاب برایتان به ارمغان بیاورد که منتهی به بازگشت هر عشق از دست رفته ای بشود.

 

رنگ کودکانه پاییزی

 

ست لباس پاییزی دخترانه

 

انواع ست های مردانه و زنانه پاییزی 

 

همنشینی رنگ های سرد رودخانه در کنار رنگ های گرم زمین

از رهنمونی های رنگ های رودخانه کمک بگیرید. رنگ آبی تیره رودخانه در کنار رنگ آبی و سفید حاصل از اکران شدن آب، سایه هایی از رنگ قهوه ای درختان اطراف رودخانه  و رنگ سبز شادابی که زمین های اطراف رودخانه را پوشانده هست. رنگ زرشکی و نارنجی تیره کمی حس جادو و حرکت به این رنگ ها افزون می کند. با افزودن رنگ خاکستری آسمان به این رنگ ها منظره ای بدیع به وجود آورید.

 

رنگ دکوراسیون داخلی پاییزی

 

ست لباس پاییزی زن و شوهر

 

 

رنگ های کریستالی

وجه مشترک بین رنگ های نیلی، اقیانوس و سرمای قطب شمال، رابطه نزدیکشان با سایه های جادویی رنگ آبی هست. رنگ های سرد و تیره آبی، حسی از اطمینان و قدرت می آفریند. سایه های کم رنگ تر و رنگ سبز آبی احساسی قوی ایجاد می کند که منتهی به آرامش ذهن و آسایش بدن می شود. رنگ قرمز مایل به قهوه ای ومسی درخشان به این رنگ های سرد کمی گرمی افزون خواهد کرد.

 

بهتر هست پاییز امسال به بازی با رنگ های جادویی نارنجی و قرمز و قهوه ای در کنار رنگ های سرد آبی و خاکستری بپردازیم و از نتیجه این بازی برای ظاهر و چیدمان منزل خود بهرهگیری کنیم.