آکاایران:  شب عروسی یکی ازمهم ترین شب های زندگی هر فردی است بنابر این باید در انتخاب لباس دقت لازم را داشته باشد .برخی از افراد معتقدند که فقط عروس خانم ها هستند که در شب عروسی باید بدرخشند و مهمانان را جذب خود کنند اما بر خلاف این نظریه آقایان نیز باید در انتخاب لباس دامادی یا کت و شلوار دقت کنند و بهترین کت و شلوار را برای خودشان برای این شب با شکوه انتخاب کنند.

زیباترین مدل های کت و شلوار دامادی سفید سال 2018

کت و شلوار زنانه

در خرید و انتخاب کت و شلوار دامادی فقط به ظاهرو تزئینات آن توجه نکنید بلکه باید دقت لازم را در انتخاب کت و شلوار داشته باشید و کت و شلواری را انتخاب کنید که دارای جنس پارچه خوب و کیفیت عالی باشد تا در هر مراسم که بعد از عروسیتان پیش آمد بتوانید از آن استفاده کنید.در دنیای مد نمناک مدل های زیبایی از کت و شلوار سفید دامادی ارائه کرده ایم که می توانید با الگو برداری از آن ها بهترین انتخاب را داشته باشید.

کت و شلوار مردانه گراد

جدیدترین مدل های کت و شلوار دامادی

کت و شلوار هاکوپیان

مدل های زیبا و شیک کت و شلوار دامادی سفید

 

کت و شلوار دامادی

بهترین برندهای کت و شلوارهای دامادی

 

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب کت و شلوار، در نظر گرفتن استایل بدنی است که اگر بالا تنه داماد، کوتاه تر از پایین تنه اش باشد باید کت باریک انتخاب شود تا استایل کشیده تر به نظر برسد و اگر پایین تنه داماد کوتاه تر از بالا تنه اش باشد کت های کوتاه ست شود .

کت و شلوار مجلسی

به روزترین کت و شلوارهای دامادی سفید

 

انتخاب کت و شلوار دامادی براق و طرح دارمناسب نیست و دیگر جذابیت های قبل خود را ندارد و از مد افتاده است .

کت و شلوار مجلسی زنانه

کت و شلوارهای دامادی سفید با اکسسوری زیبا

 

انتخاب یک اکسسوری مناسب با کت و شلواردامادی شیک از الزامات یک تیپ زیبا در یک شب به یاد ماندنی است بنابر این باید رنگ کراوات ، پاپیون ، دستمال جیبی ، کفش و... متناسب با کت و شلوار دامادی انتخاب شود.

کت و شلوار تیم ملی

 

: