شومیزاسپرت 2019 در طرح‌های جذاب

 
 
شما می‌توانید شومیز مورد علاقه خود را از میان انواع شومیز حریر، گلدار، مجلسی و اسپرت انتخاب کنید.
 

شومیز اسپرت دخترانه

 
شومیز اسپرت مجلسی

 
شومیز اسپرت زنانه
 
  • درز شومیز‌های دکمه دار نباید به هیچ عنوان با فاصله باشد و هر دو لایه باید کاملا بر روی هم منطبق شوند.
 
شومیز اسپرت دخترانه اینستاگرام
 
  • شومیز‌ها معمولا با شلوار ست می‌شوند؛ بنابراین یک شلوار راحت را برای ست کردن با شومیز خود انتخاب کنید. شلوار مناسب به شما اجازه می‌دهد تا به راحتی در آن حرکت کنید. برای این منظور باید به اندازه دو انگشت بین بدن شما و شلوار فاصله باشد، همچنین بهتر است فضای کمی را برای افزایش احتمالی سایز خود در نظر بگیرید. شلوار باید بر روی پا‌های شما کاملا صاف قرار بگیرد، نه کشیده شود و نه در قسمتی جمع و چروکیده شود. لبه پایینی شلوار نیز، باید پاشنه پا‌های شما را لمس کند.
 
شومیز اسپرت
 
  • دامن‌ها نیز از دستورالعمل‌های مشابه پیروی می‌کنند، مگر اینکه به طور معمول در بالای زانو یا درست زیر مچ پا قرار بگیرند. دامن‌ها را با توجه به قد و فرم اندام خود انتخاب کنید تا زیبایی پا‌های خود را دو چندان کنید.
 
شوميز اسپرت
 
شومیز اسپرت دخترونه

 
  • یکی از عوامل دیگری که در ارائه ظاهری مطلوب به هنگام پوشیدن شومیز باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب سایز مناسب سینه بند است. باورنکردنی است، اگر بدانید که در ۸۰ درصد موارد خانم‌ها سینه بند‌هایی با سایز نادرست را انتخاب می‌کنند! سینه بند باید کاملا در قسمت پشت و جلو روی اندام شما بنشیند و حالت طبیعی اندام شما را برهم نزند. یعنی نه باید قسمتی از اندام شما را چه در پشت و چه در قسمت فوقانی، مورد فشار قرار دهد و باعث متورم شدن این نواحی شود و نه بیش از حد آزاد باشد.
 
شومیز اسپرت بلند
 
شومیز اسپرت اینستاگرام

 
  • و در نهایت همه شما تجربه مهمانی‌های رسمی با کفش‌های نامناسب و آزاردهنده را داشته اید. اطمینان حاصل کنید که کفش راحتی را برای ست کردن با شومیز خود انتخاب می‌کنید. در هنگام خرید سعی کنید تنها مدل و رنگ کفش را در نظر نگیرید و عملا کفشی را خریداری نکنید که در کنج کمد خاک بخورد! همچنین، کارشناسان مد و پوشاک توصیه می‌کنند که برای حمل لوازم ضروری شما یک کیف کوچک آویز می‌تواند گزینه مناسبی باشد تا دستان شما آزاد باشند.
     
شومیز اسپرت اینستا

شومیز اسپرت دخترانه