آکاایران: یک جفت کفش پاشنه‌ بلند خوب می‌تواند به شما اعتماد به‌نفس زیادی بدهد، مخصوصا زمانی که اصولی و فنی اون رو با لباس مجلسی خود ست کرده باشید. ویترین مغازه‌ها پر از کفش‌های پاشنه بلند رنگی با پاشنه‌های گوناگاون است که به شما حق انتخاب‌های متنوعی می‌دهند اما هر نوع کفش پاشنه بلند رنگی را نمیتوان با هر نوع لباسی بپوشید و توقع داشته باشید زیبا به نظر برسید... در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , تکنیک های فنی مد برای ست کردن کفش پاشنه بلند رنگی با لباس مجلسی را به شما آموزش میدهیم. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شیک پوشی شما مفید واقع شود. با ما همراه باشید.

 

 

تکنیک های فنی مد برای ست کردن کفش پاشنه بلند رنگی با لباس مجلسی

استایل تان را تک رنگ کنید

اولین و ساده ترین روش ست کردن کفش پاشنه بلند رنگی با لباس این است که استایل تان را تک رنگ کنید به این صورت که رنگ کفش و لباس تان دقیقا یکی باشد مثلا با لباس قرمز کفش پاشنه بلند قرمز بپوشید.

ست کردن کفش های پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند رنگی با لباس اسپرت

مجبور نیستید کفش پاشنه بلند رنگی تان را فقط با لباس مجلسی ست کنید اینگونه کفش ها با لباس های اسپرت هم قابل ست شدن هستند مثلا ترکیب شلوار جین و کفش پاشنه بلند رنگی استایل جوان پسندانه و جالبی به شما میدهد.

تکنیک برای ست کردن کفش پاشنه بلند

ست کردن به روش غیر قابل پیش بینی

در این روش باید غیر قابل پیش بینی عمل کنید، گاهی اوقات هم میتوان رنگ هایی که هیچ همخوانی با هم ندارند را ست کرد مثلا پوشیدن کفش زرد با لباس آبی کاربنی هیچ مشکلی ندارد بلکه تیپی غیر قابل پیش بینی و جدیدی را تجربه خواهید کرد.

تکنیک ست کردن کفش

لباس های خنثی را امتحان کنید

یکی دیگر از ایده های ست کردن کفش پاشنه بلند رنگی و لباس این است که از لباس هایی به رنگ خنثی استفاده کنید، لباس هایی که رنگ خنثی دارند با کفش های پاشنه بلند رنگی به خوبی ست میشوند مثلا میتوانید لباس طوسی را با کفش صورتی یا قرمز بپوشید.