آکاآپ: در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, جدیدترین و شیک ترین مدل عینک های آفتابی زنانه و مردانه که مد روز هستند و طرفداران زیادی دارند را برای شما عزیزان و همراهان آکاآپ گردآوری کرده ایم. قطعا با این مقاله ما میتوانید بهترین راهنمای شما در خرید عینک افتابی باشیم.برای مشاهده تمامی طرح ها و سبک های مد روز عینک آفتابی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مدترین مدل عینک های آفتابی سال 

عینک آفتابی مدل eagle rlei zhen

عینک افتابی جدید

عینک آفتابی مدل ریبن

بهترین عینک افتابی

عینک آفتابی مدل گربه ای

عینک افتابی جدید

عینک آفتابی مد روز

یک عینک آفتابی خوب ؛ عینکی است که وضوح تصویر بالایی را به شما ارائه دهد. چنانچه تصویر عبور کرده از عینک آفتابی بـه اندازه کافی واضح نباشد، وظیفه تجزیه و تحلیل تصویر بـه چشم و مغز شما انتقال می یابد و این موضوع بـه مرور زمان بـه چشمان شما فشار آورده و مغزتان را خسته میکند.

مدل جديد عينك افتابي

مدل های جدید عینک مردانه

مدل جدید عینک افتابی ۲۰۱۸

عینک افتابی جدید

مدل جدید عینک آفتابی دخترانه

شیشه عینک آفتابی شما باید مقاومت کافی را داشته باشد تا با کوچکترین ضربه آسیب نبیند. مقاومت پایین شیشه عینک نه تنها بـه لحاظ ایمنی برای شما خطر آفرین است، بلکه ممکن است بـه ضرر مالی شما هم منجر شود! قطعا دوست ندارید وقتی عینک آفتابی خود را از کیفتان در می آورید، با شیشه شکسته ان مواجه شوید.

مدل جدید عینک آفتابی زنانه
مدل جدید عینک دودی

عینک آفتابی مردانه 2019

قاب عینک شما باید تا حدی بزرگ باشد که بتواند مانع از آسیب دیدگی چشمانتان شود و همه ی‌ی نواحی چشم را تحت بازرسی داشته باشد.بـه گزارش پارس ناز نور آفتاب و اشعه های مضر ان از اطراف فریم عینک آفتابی های کوچک عبور میکند و بـه چشم شما وارد می‌شود. شبیه جان لنون شدن جذاب است. امّا عینک او قطعا نمیتواند از چشمان شما بـه خوبی محافظت کند.

مدل جدید عینک آفتابی مردانه

عینک آفتابی زنانه 2019

مدلهای جدید عینک دودی مردانه

مدل عینک آفتابی مردانه 2019

مدل جدید عینک دودی زنانه

برای سنجش این نکته که رنگ عینک شما بـه اندازه کافی تیره هست یا نه در اتاقی با نور معمولی عینک را به چشمانتان بزنید و بـه یک آیینه در روبه رویتان نگاه کنید. اگر تیرگی عینک شما مناسب باشد قادر نخواهید بود چشمان خود را در آیینه ببینید. البته کاربرد عینک هایی با شیشه روشن برای عصر یا شب جایگاه خود را دارد. اما استفاده از عینک های روشن در ظهر روزهای آفتابی بـه هیچ عنوان توصیه نمی شود.

مدل جدید عینک آفتابی

جدیدترین مدل های عینک افتابی 1398

سبک جدید عینک دودی
جدیدترین عینک آفتابی مردانه 2019

جدیدترین مدل عینک آفتابی زنانه 2019

جدیدترین عینک آفتابی مردانه

مدل های عینک زنانه 2019

جدیدترین عینک آفتابی مردانه 2018

مدل های جدید عینک آفتابی زنانه 2019

اگر عینک آفتابی را برای مصارف ورزشی مثل ورزش های فضای بیرون، اسکی ؛ کوهنوردی و امثال ان خریداری می کنید، باید ویژگی های ورزش خود را در هنگام انتخاب مد نظر قرار دهید. مثلا عینک آفتابی مخصوص دویدن یا والیبال می بایست محکم بـه صورت بچسبد تا در اثر حرکت تکان نخورد.

 

جدیدترین عینک آفتابی

هم چنین عینک اسکی و کوهنوردی باید شیشه رفلکس داشته باشد تا پرتوهای شدید منعکس شده از برف را مجددا منعکس کرده و از ورود ان ها بـه چشم پیش گیری کند. چنانچه از وضعیت سلامت چشمان خود اطلاع کافی ندارید، بهتر است قبل از تهیه عینک آفتابی با چشم پزشک یا اپتومتریست مشورت کنید.

جدیدترین عینک آفتابی زنانه 2017

 

جدیدترین عینک آفتابی زنانه 2018

راهنمای خرید بهترین عینک آفتابی

جدیدترین عینک آفتابی های زنانه

از این نظر روی مشورت با پزشک تاکید داریم که: شاید چشمان شما شرایط ویژه ای داشته باشد که قبل از هر چیز باید بـه ان رسیدگی شود. با مراجعه بـه چشم پزشک، نه تنها از سلامت چشمان خود مطمئنن می شوید، بلکه با مشورت وی می توانید عینک آفتابی مناسب برای چشمان خود را راحت تر انتخاب کنید.

جدیدترین عینک آفتابی زنانه ۲۰۱۸

عینک های خاص افتابی

جدیدترین عینک آفتابی ۲۰۱۹

بهترین عینک های افتابی زنانه

جدیدترین عینک آفتابی دخترانه

عینک افتابی جدید

عینک آفتابی مدل پلیس

مدل عینک آفتابی جدید 98

عینک آفتابی مدل جدید

مدل عینک آفتابی مردانه 2019

عینک آفتابی مدل dior

در گذشته یکی از حسرت های افراد عینکی، استفاده از عینک آفتابی بود. اما همین حالا بـه راحتی می‌توانید عینک طبی خود را به گونه ای سفارش دهید که شیشه هایش در آفتاب دودی شود. اگر هم فکر می کنید با این کار شبیه پدربزرگ ها میشوید، عینک دودی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سپس شیشه های ان را با نوع طبی ان تعویض کنید.

عینک آفتابی مدل پورشه

مدل عینک آفتابی دخترانه 98

عینک آفتابی مدل گوچی

مدل عینک آفتابی 2019

عینک آفتابی مدل 2019

بـه هر حال اگر چشمان شما دارای معایب انکساری خاصی است، حتما از چشم پزشک خود در مورد انتخاب عینک آفتابی سوال کنید. و در آخر نیز، توجه داشته باشید که رعایت نکات این راهنمای خرید عینک آفتابی ؛ اصلا بـه معنی نادیده گرفتن استایل و مد روز در انتخاب عینک نیست. شما باید عینکی زیبا بـه چشم داشته باشید، اما این عینک باید محافظ چشمان شما نیز باشد.

عینک آفتابی مدل eagle rlei zhen

مدل عینک آفتابی دخترانه 98

عینک آفتابی مدل ریبن

 

عینک آفتابی مدل گربه ای