خانوادهمد و زیباییثبت نام مدلینگ و شرایط مدل شدن در ایران و جهان

استانداردهای ایران هم مثل دیگر کشورها متناسب با میانگین قدی مردم کشور و نیازهای آژانس های مدلینگ و برندها استانداردها را تعیین میکند، حداقل قد برای مدل شدن مدل های نمایش زنده (Cat Walk) در آقایان 180 سانتی متر و در بانوان 170 سانتی متر است که معمولا" از آقایان با قد 187 و بانوان با قد 174 به طور میانگین و اندام متناسب یا ترکه ای بسته به نوع پروژه استفاده میشود(افرادی که اضافه وزن دارند با یک رژیم حرفه ای 2 ماهه میتوانند به اندام مناسب برسند ، برنامه های حرفه ای تناسب اندام مخصوص مدل ها را میتوانید با مراجعه به آژانس مدلینگ فرشتگان دریافت کنید)، اما در زمینه مدل عکس (photo model) قد مدل اهمیت چندانی ندارد و بیشترین امتیاز به استانداردهای چهره و تناسب اندام مدل اختصاص داده میشود.

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

شرایط مدلینگ خارج از ایران چیست ؟

شرایط مدل شدن واستانداردهای مدلینگ در کشورهای مختلف متفاوت است ، برای مثال در ایتالیا چون میانگین قدی مردم این کشور بالاست در نتیجه حداقل قد برای مدل های نمایش زنده (Cat Walk) در آقایان 185 سانتی متر و در بانوان 175 سانتی متر است که معمولا" از آقایان با قد 189 و بانوان با قد 179 به طور میانگین و اندام متناسب یا ترکه ای بسته به نوع پروژه استفاده میشود ، اما در زمینه مدل شدن عکس (photo model) قد مدل اهمیت چندانی ندارد و بیشترین امتیاز به استانداردهای چهره و تناسب اندام مدل اختصاص داده میشود، که این دو مورد نیز بسته به نیاز آژانس مدلینگ و برندها متغییر است و ممکن است اندامی که برای یک آژانس مدلینگ مورد نیاز و تایید است برای آژانس دیگر اهمیت نداشته باشد ، توضیح دلایل این نکته بسیار گسترده و تخصصی است زیرا مدلینگ و شاخه های آن بسیار متنوع و گسترده و در عین حال تخصصی .

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

برای ثبت نام مدلینگ و مدل شدن باید به کجا مراجعه کرد ؟

علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند جهت تعیین وقت حضوری و تست مدلینگ ، نام ، نام خانوادگی و سن خود را به شماره 09379871038 تلگرام یا واتس اپ  نمایند، خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام یا واتس اپ اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید.

درآمد حاصل از مدلینگ چقدر است ؟

درآمد حاصل از شغل مدلینگ به شرایط بسیاری بستگی دارد ، سطح توانایی و سابقه مدل ، علم مدل در زمینه مدلینگ ، تناسب اندام و جذابیت چهره ، سبک ابداعی توسط مدل و... که این درآمد در ایران از روزی 100 هزار تومان شروع میشود تا نهایتا" روزی 3 میلیون تومان.

در ایران به عنوان شغل اصلی نمیتوان به مدلینگ نگاه کرد و بهتر است شغل دوم یا در کنار شغل اول به عنوان علاقه و تفریح شخص محسوب شود چرا که تعداد پروژه ها و مبالغ دریافتی در ایران نسبت به دیگر کشورهایی که در عرصه مد فعالیت دارند از جایگاه پایینتری برخوردار است.

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

آژانس مدلینگ چیست ؟

آژانس های مدلینگ Modeling agency موسساتی هستند که با جمع آوری و استعدادیابی و آموزش تعدادی الگوی انسانی (مدل) فعالیت های آنها را تحت پوشش قرار می دهد و به آنها برای ورود به دنیای مدلینگ کمک می کند. در کنار آژانس های مدلینگ گروه دیگری نیز تحت عنوان مدل بوکرز Model bookers یا کارگزاران الگوها فعالیت میکنند که مدلهای انسانی را در یافتن کار و معرفی خودشان به موسسات بزرگ کمک کرده و قرارهای ملاقات آنها را تنظیم می کنند. یک مدل می تواند به صورت شخصی به انجام فعالیت های مدلینگ بپردازد اما فعالیت یک الگوی انسانی (مدل) از طریق یک کارگزار مدلینگ سبب می شود تا علاوه بر بالا رفتن سطح کاری، شانس وی در ورود به دنیای مدلینگ و آشنایی با برندها ی معتبر افزایش یابد که این امر نقش مهمی در صنعت مد و پوشاک دارد. مدلینگ | ثبت نام مدلینگ | مدل شدن | شرایط مدلینگ

آموزش هایی که در یک آژانس مدلینگ به مدلها داده میشود کاملا تخصصی هستند.این آموزش ها عبارتند از:

نحوه ی صحیح تمرینات ورزشی و بدنسازی ،ارائه رژیمهای غذایی متناسب با شاخصه های فیزیکی شخص ، مبحث شخصیت سازی یک الگوی انسانی یا مدل که سهم بسزایی در رفتار حرفه ای و موفقیت مدل دارد.

مبحث فتو مدلینگ که شخص بصورت تخصصی با انواع و اقسام پوزهای تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی آشنا میشود.

مبحث کت واک یا اجرای زنده لباس که این مبحث در ایران بومی سازی شده است و بصورت کاملا ایرانی و اسلامی اجرا میشود ولی مدل ها با انواع دیگر اجرای زنده هم آشنا میشوند تا بتوانند در مجامع بین المللی هم قد علم کنند.

مبحث آشنایی با برندهای ایران و دنیا وآشنایی با مباحث تخصصی مد در ایران و جهان.

یادگیری نحوه صحیح شیک پوشی هم یکی از مواردی است که به شدت باید به آن پرداخت ومدل ها باید نکات آنرا رعایت کنند.

یادگیری مراقبت از پوست و مو و سلامت کلی بدن و بسیاری موارد دیگر که در این مقاله نمیگنجد...یادگیری این مباحث علاوه بر کمک کردن به مدل برای دستیابی به یک مسیر حرفه ای همراه با موفقیت ،به شخص کمک میکند که یک زندگی سالم و شاداب را در طی طول عمر خود تجربه کند. مدلینگ | مدل شدن | شرایط مدل

تفاوت های آژانس مدلینگ فرشتگان با دیگر آژانس ها چیست ؟

داشتن تیم حرفه ای و متخصص از جمله برترین اساتید آموزش مدلینگ ، مسلط ترین گیریمور ها ، خلاق ترین عکاسان ، محیط حرفه ای و سالم آموزشی و معرفی مدل ها به برترین برندها تنها بخشی از امتیازات مجموعه است ، یکی از مهم ترین امتیازات آژانس مدلینگ فرشتگان مدیریت باتجربه و حرفه ای این مجموعه جناب آقای ارسلان حسن زاده است ایشان علاوه بر داشتن تجربه بسیار در زمینه مدلینگ خارج از کشور و فعالیت به عنوان مدل بین المللی در کشور های امارات ، ترکیه ، مالزی و داشتن مدرک بین المللی ، تجربه همکاری با برندهای برتر جهان را نیز داشته اند و هم اکنون در ایران به عنوان کارشناس مد در حال همکاری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشند.

آژانس مدلینگ فرشتگان تنها آژانسی است که مدیریت آن یک مدل حرفه ای بین المللی است و تمام آموزش ها ، همکاری با برندها ، عکاسی ها ، ژورنال ها ، اجراهای زنده و دیگر فعالیت ها طبق استانداردهای جهانی پیش میروند.

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

چگونه میتوانم مدل (مدلینگ) شوم ؟

علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند جهت تعیین وقت حضوری و تست مدلینگ ، نام ، نام خانوادگی ، قد ، وزن و یک عکس تمام قد به شماره 09379871038 تلگرام نمایند. خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

علاقه مندان به حرفه مدلینگ و مدل شدن در ایران توجه داشته باشند که عمده فعالیت های مدلینگ در ایران حدود 80% به شاخه فتومدلینگ و حدود 20% به شاخه کت واک مدلینگ یا اجرای زنده تعلق دارد.

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

شماره تماس با آژانس مدلینگ فرشتگان چند است ؟

علاقه مندان به حرفه مدلینگ میتوانند جهت تعیین وقت حضوری و تست مدلینگ ، نام ، نام خانوادگی و سن خود را به شماره 09379871038 تلگرام یا واتس اپ  نمایند، خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام یا واتس اپ اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید.

جهت تماس با دفتر موسسه فرشتگان میتوانید به وبسایت رسمی موسسه مراجعه و در قسمت تماس با ما از طریق شماره تماس ثابت دفتر اقدام نمایید.

آی دی اینستاگرام آژانس مدلینگ فرشتگان : Angels_Modeling_Agency

قد و وزن مدل های معروف چند است ؟

برترین مدل های جهان از جمله دیوید گندی ، شان اوپرای و... دارای قد و وزن متناسبی هستند ، قد دیوید گندی 191 سانتی متر و قد شان اوپرای 185 سانتی متر است ، با توجه به این نکته که وزن مدل ها ممکن است متناسب با پروژه تغییر کند به طور میانگین معمولا" وزن مدل ها متناسب با قدشان است به گونه ای که نه بیش از حد حجیم باشند و نه بیش از حد لاغر با اندامی شکل دار و ورزیده ، مگر این که متناسب با پروژه خاصی وزن خود را بسیار کم کنند که این امر گاها" اتفاق می افتد.

 

بهترین مدل (مانکن) ایران کیست ؟

بهترین بودن صرفا" به معنی ضعیف بودن دیگر افراد نیست همیشه در تمام عرصه ها افراد توانمندی وجود دارند اما یک نفر کمی قوی تر از دیگران است ، گذراندن دوره آموزش بین المللی ، همکاری با برندهای برتر جهان و آژانس های مدلینگ در ترکیه ، دبی ، مالزی و... ، سابقه زیاد و تجربه بالا ، فعالیت در دیگر کشور ها به عنوان مدل و استایلیست ، برخورداری از علم روز دنیا در عرصه مدلینگ ، جذابیت ذاتی ، تناسب اندام ، جذابیت چهره ، پوشش مناسب ، عدم استعمال دخانیات ، شخصیت خوب و... همه از ویژگی های یک مدل قدرتمند و حرفه ای است. تنها کسی که میتوان در این عرصه به عنوان پیشگام در عرصه مد نام برد جناب آقای ارسلان حسن زاده است. به جرات میتوان گفت ایشان یکی از توانمنتدترین مدل های ایران هستند.

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

بهترین مدل (مانکن) جهان کیست ؟

مدل های زیادی در عرصه بین المللی و جهان از توانمندی های بسیار بالایی برخوردارند و به شهرت بسیار زیاد و در نتیجه درآمد چشم گیری دست یافته اند.

از جمله این افراد میتوان به دیوید گندی ، شان اوپرای ، جان کورتاجارنا و... اشاره کرد.

| عکاسی کودک | آتلیه کودک

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

جهت عکاسی مدلینگ در سطح حرفه ای به کجا مراجعه کنم ؟

ا.ح : عکاسی مدلینگ طبق استانداردهای جهانی و بین المللی تعریف ویژه ای دارد که ما طبق آن استاندارد ها و برگزیدن بهترین ژست های مناسب مدل ، گیریم حرفه ای ، ادیت پیشرفته مخصوص مدل ها و همچنین نورپردازی کاملا" تخصصی با هدف دیده شدن مدل و توانایی او ، جهت انتخاب در پروژه های مدلینگ و ارائه این عکس ها به صاحبان برند ، یک آلبوم حرفه ای به مدل تحویل میدهیم.

ویترین هر مدل عکس های اوست پس سعی کنید اگر در اول راه هستید یک آلبوم عکس حرفه ای جمع کنید تا بتوانید توسط آن پروژه های قوی بگیرید و پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.

علاقمندان میتوانند از طریق شماره تماس 09379871038 و یا مراجعه به وبسایت رسمی موسسه فرشتگان به قسمت تماس با ما مراجعه و جهت تعیین وقت عکاسی مدلینگ پیشرفته اقدام نمایند.

عکاسی مدلینگ بزرگسال | مدلینگ کودک | عکاسی کودک | آتلیه کودک

 

آیا مدل شدن سن خاصی دارد ؟

خیر ، یک برند و یا شرکت جهت نمایش محصولات خود بسته به نیاز خود به مدل در تمام سنین نیاز دارد از جمله مدلینگ کودک ، مدلینگ بزرگسال و...

آیا کودکان هم میتوانند مدل شوند ؟

بله ، مدلینگ کودک یکی از بخش های بسیار مهم در صنعت مد است ، زیرا در بسیاری از پروژه ها از مدل ها تحت عنوان خانواده استفاده میشود که شامل : پدر ، مادر و فرزندان است. حضور کودکان در بسیاری از پروژه های مدلینگ باعث جذابیت بیشتر تبلیغات شده به گونه ای که هم اکنون بسیاری از صاحبان برند پس از تماس با آژانس مدلینگ فرشتگان درخواست همکاری با مدل ها تحت عنوان خانواده و تاکید بر حضور کودک در پروژه دارند.

در نتیجه جذب مدل کودک و ورود کودکان به عرصه مدلینگ نیازی انکار نشدنی است.

مجموعه آژانس مدلینگ فرشتگان مفتخر است به عنوان اولین مجموعه تخصصی در زمینه مدلینگ ، فعالیت حرفه ای کودکان در عرصه مدلینگ را پوشش داده و دارای قوی ترین آرشیو مدل های کودک در کشور است.

والدین محترم میتوانند جهت تست مدلینگ و عضویت کودکان در آژانس مدلینگ فرشتگان ، نام ، نام خانوادگی ، قد ، وزن و یک عکس تمام قد از کودک به شماره 09379871038 تلگرام نمایند. خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

فیتنس مدلینگ چیست ؟

ا.ح : فيتنس مدلينگ تنها رشته ورزشى در تناسب اندام است كه تمام افراد جامعه از آن استقبال ميكنند ، حجم مناسب ، تناسب تمام اندام با يكديگر ، زيبايى ، تفكيك ، سلامت و طبيعى بودن بدن بدون دارو ، تمرين با وزنه هاى سبك و نه چندان سنگين ، تنوع در تمرينات ، درصد پايين چربى ها و كربوهيدرات ها در رژيم غذايى و... همه و همه دلايلى هستند كه محبوبيت اين ورزش جذاب را دوچندان ميكنند.

اين شاخه ورزشى شباهت زيادى به رشته فيزيك دارد ، با اين تفاوت كه تمرينات كول به طور كامل بايد از تمرين حذف شوند و در تمرينات عضلات زيربغل فقط از حركات تفكيكى استفاده شود نه حجمى.

ديگر تفاوت رشته فيتنس مدلينگ با فيزيك در حجم و سايز عضلات است ، در رشته فيتنس مدلينگ حجم متناسب و نه چندان زياد همراه با تفكيك بيشتر و شكل گيرى خوب و كامل عضلات مد نظر قرار ميگيرد، به طور خلاصه هدف از فيتنس مدلينگ ساختن اندامى زيبا ، سالم و طبيعى ، متناسب ، با حجم و سايز نه چندان زياد است.

مدلینگ , ثبت نام مدلینگ , مدل شدن , شرایط مدلینگ

 از چه کسی میتوانم در زمینه مدلینگ مشورت بگیرم ؟

جهت تعیین وقت مشاوره تخصصی در زمینه مدلینگ با مدل بین المللی جناب آقای ارسلان حسن زاده یک پیام به شماره 09379871038  تلگرام یا واتس اپ نمایید. خواهشمندیم فقط از طریق تلگرام یا واتس اپ اقدام نمایید و از گرفتن تماس مستقیم خودداری نمایید.

آی دی اینستاگرام آژانس مدلینگ فرشتگان : Angels_Modeling_Agency

 

تبلیغات