آکاایران: سال جدید کم کم خود را نشان می دهد و مسلما بعد از یک فصل سرد هر کسی دوست دارد دستی به سرو وضعش بکشد و استایلی جدید را امتحان کند. شلوارهای جین یکی از پرطرفدار ترین شلوارها در کل دنیا هستند. به نظر شما امسال چه نوع شلوار جین دخترانه مد شده!؟ میدانید چه رنگی بخرید که جز مد سال باشید؟ دخترانی که به تیپ شان بسیار اهمیت میدهند و دوست دارند مد روز باشند برایشان مهم است که بدانند نوروز امسال چه رنگ و چه مدل شلوار جین مد میشود. در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران, جدیدترین جین های مد شده دخترانه برای عید 98 را به شما معرفی میکنیم و در ادامه نمونه هایی از این مدل شلوارهای جین مد شده را مشاهده خواهید کرد. با ما همراه باشید.

 

 

مدل شلوار جین های سال 98

شلوار مام استایل مدتی است که مجددا به دنیای مد بازگشته و فضای استایل روزمره را تسخیر کرده است. این شلوارها زمانی سوژه خیلی از جوک ها و شوخی ها بودند، اما امروزه به یکی از استایل های جذاب جین در بین جوانان تبدیل شده اند که گویا همه باید حداقل یکی از آن ها را در کمد لباس خود داشته باشند.پوشیدن این نوع شلوار جین به خود فرد بستگی دارد, اگه مانتو کوتاه و جلو باز استفاده میکنید بهتر است از شلوار مام استایل مد شده برای ست کردن استفاده کنید.

کت های جین دخترانه

شلوار جین مام استایل دخترانه

مطمئنا پوشیدن شلوار جین مام استایل برای بسیاری از افراد تعریف نشده است. اما این استایل می تواند شما را از همیشه جذاب تر و متمایز تر کند، 

ست های جین دخترانه

 شلوار جین دخترانه رنگ روشن

امسال برای شلوار های جین رنگ روشن مد شده است و که بین دختر خانم های جوان خیلی طرفدار دارند. به همین دلیل پیشنهاد میدهیم برای امسال از شلوار جین های رنگ رون (آبی روشن) برای تیپ تان استفاده کنید.

سرهم های جین دخترانه

شلوار جینهای دخترانه ای که برای عید 98 مد شده اند

جدیدترین جین های دخترانه

شلوار جین قد 90 خوشرنگ

شلوار جینهای دخترانه ای که برای عید 98 مد شده اند

شلوار مام استایل دخترانه مد روز

 شلوار جین دخترانه رنگ روشن

شلوار جین هایی که مد میشوند

 

شلوار لی زاپ دار دخترانه

شلوار جین هایی که مد شده اند

مدل شلوار جین 2019