آکاایران: مدل لباس اسپرت دخترانه و زنانه از انواع مدل لباس های پرطرفدار و جذاب در بین خانم های مدگرا است و اگر شما تمایل دارید شیک پوش و خوش تیپ تر به نظر برسید بهتر است مدل لباس های اسپرت زنانه را برای پوشیدن در مکان های مختلف انتخاب کنید. در این مقاله از مجموعه مقالات دنیای مد آکاایران, جدیدترین و شیک ترین ست های اسپرت زنانه و دخترانه برای عید 98 را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه میتوانید تمام این ست ها را مشاهده کنید. امیدواریم از این ست ها برای شیک و مد کردن تیپتان استفاده کنید.

انواع تیپ اسپرت دخترانه مد روز با کتانی های سفید

در مدل هایی که در ادامه مشاهده میکنید از کفش های کتانی سفید برای ست کردن استفاده شده است.چرا که کفش کتانی سفید چرم از محبوبترین کفش ها میان خانم ها به شمار می رود و اینکه کیفیت بالایی دارد و مهمترین دلیل اینکه به راحتی کفش کتانی را میتوان با انواع لباس و شلوار ست کرد. 

ست اسپورت دخترانه ایرانی

استایل اسپرت دحتران جوان

 یک تیشرت سفید می تواند بهترین گزینه برای استایلی شیک و همیشگی باشد. تیشرت های سفید به راحتی با لباس ها و استایل های مختلف تطابق پیدا می کنند و می توانند شما را از سردرگمی نجات دهند.

ست اسپرت دخترانه

ست اسپرت دخترانه با کتانی

اکثر دخترخانم ها عاشق پوشیدن بلوز های ساده هستند و برای ست کردن آن ها دنبال ایده می گردند. برای اینکه با بلوز های ساده ست لباس اسپرت بسازید باید این را بدانید که وقتی بلوزتان ساده است باید بقیه اجزای استایل تان نیز ساده باشند.

ست اسپرت دخترانه 2017

ست لباس دخترانه جدید و باکلاس

ست لباس اسپرت دخترانه

ست تیشرت و شلوار دخترانه

ست اسپرت دخترانه زمستانی

ست لباس ورزشی دخترانه

 

ست کیف و کفش اسپرت دخترانه

 

ست لباس چهارخونه دخترانه

ست اسپرت دخترانه 98

 

تیپ جذاب و اسپرت دخترانه 

ست اسپرت دخترانه 2019

خوشتیپی دخترانه با لباس اسپرت

ست اسپرت دخترانه مجلسی

تیپ سفید صورتی اسپرت