آکاایران: شلوارهای تنگ از پرطرفدارترین طرح ها هستند که به راحتی میشود آنها را با سایز لباسها ست کنیداما شلوارهایی که گشاد هستند کمی پیچیده ترند و آنها را نمی توان با هر چیزی ست کرد و برای شیک تر شدن استایل این شلوارها باید دقت بیشتری کرد. این شلوار ها در حال حاضر بسیار محبوب شده اند. و اگر آن ها را به خوبی بپوشید، می توانند ظاهر خیلی خوبی داشته باشند. ظاهر گشاد به مدل های هر نوع شلواری وارد شده است. از شلوار های جین گرفته تا پارچه ای . اما چگونه یک خانم معمولی تیپی شل و گشاد بزند؟ این می تواند برای بسیاری از خانم ها یک چالش باشد.

در این مقاله از مجموعه مقالات مد و زیبایی آکاایران , برای خوش استایل شدن با شلوارهای گشاد ایده هایی را پیشنهاد میدهیم . برای مطالعه در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کلید به دست آوردن تیپ خوب با شلوار گشاد چیست؟ جواب این است: متعادل سازی نسبت ها . همه ی آن چه که باید انجام دهید این است که یک پیراهن متناسب با سایز درست و سبک وزن بپوشید و آن را داخل شلوار جین گشاد خود بدهید. در نتیجه کنتراست کامل و لازم را ایجاد خواهید کرد.

شلوار جین گشاد

شلوارهای گشاد جین پرطرفدارترین نوع شلوار گشاد بین خانم ها هستند که برای موقعیت های مختلف مناسب اند و با انواع کفش پاشنه دار و اسپرت ست میشوند، شلوار جین های گشاد در رنگ های تیره و روشن وجود دارند که رنگ های تیره آن ها پرطرفدار تر اند.

Image result for ‫شلوار جین گشاد‬‎

شلوار های دمپا کوتاه

شلوارهای گشاد با دمپای کوتاه جدیدتر از سایر مدل ها هستند و با نشان دادن مچ پا استایل جذاب تری به شما میبخشند، این سبک شلوارهای گشاد برای جشن ها و مهمانی ها مناسب تر اند پس بهتر است با کفش پاشنه بلند پوشیده شوند.

Image result for ‫شلوار های دمپا کوتاه‬‎

استایل تک رنگ

استایل تک رنگ یعنی سر تا پا یکرنگ پوشیدن، یک رنگ خاص را در نظر بگیرید و لباس هایتان را طبق آن انتخاب کنید این کار باعث میشود قد بلند تر دیده شوید برای این استایل باید شلوار گشاد و بلند بپوشید طوری که روی کفش تان بیفتد.

Related image

رنگ های خنثی

آیا می خواهید که یک نمایش کوچک با تیپ خود ایجاد کنید؟ یک شلوار گشاد طرح دار رنگ روشن انتخاب کنید. حال سعی کنید که بقیه ی تیپ خود را  با رنگ های ظریف و یا مکمل، خنثی نگه دارید.

Related image