آکاایران:صورتی یکی از رنگ‌های بسیار زیبا و شاد است که بسیاری از خانم‌ها طرفدار آن هستند. رنگ صورتی شادابی و لطافت بسیاری در استایل شما ایجاد می‌کند و شما را تبدیل به یک خانم دوست داشتنی و مهربان می‌کند. برخی از افراد گمان می‌کنند که رنگ صورتی یک رنگ اسپرت تابستانی است و تنها باید در لباس‌های تابستانی از استفاده کرد اما اگر جزو آن دسته از خانم‌هایی هستید که به رنگ صورتی علاقه مند هستید، می‌توانید از آن در لباس های زمستانی مثل پلیور استفاده کنید.پلیور رنگ صورتی در زمستان با هر نوع لباسی ست نمیشود. در این مقاله از آکاایران، ایده برای ست کردن پلیور صورتی دخترانه داریم که برای فصل پاییز و زمستان به دردتان میخورند. برای مشاهده و مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

Image result for ‫پلیور صورتی‬‎

پلیور صورتی با شلوار جین و نیم بوت مجلسی

پلیور صورتی وقتی با شلوار جین ترکیب شود هم میتوان آن ها را با کفش اسپرت ست کرد و هم با کفش مجلسی، تصویر زیر پلیور صورتی و شلوار جین پاچه ریش ریش را نشان میدهد که با نیم بوت پاشنه دار و مجلسی ست شده اند.

پلیور زنانه بافت

 

پلیور صورتی با شلوار سفید و نیم بوت اسپرت

رنگ صورتی و سفید بسیار با هم همخوانی دارند و اگر با هم ترکیب شوند استایل جذابی به شما میدهند، پلیور صورتی با شلوار سفید میتوانند گزینه خوبی برای ست شدن با کیف و نیم بوت قهوه ای باشند.

پلیور صورتی

 

پلیور صورتی با شلوار راسته و کیف و کفش قرمز

اگر دنبال ست خاص تری با پلیور صورتی هستید این ترکیب مناسبی برای شما است، ست پلیور صورتی با شلوار جین راسته و کیف و کفش قرمز استایلی فوق العاده جذاب و زمستانی به شما خواهد بخشید.

پلیور صورتی مردانه

 

پلیور صورتی با شلوار جین و کتانی

ساده ترین و رایج ترین روش ست کردن پلیور صورتی برای فصل زمستان همین ترکیب است که تیپی ساده و در عین حال مدرن به شما میبخشد، شلوار جین رنگ روشن با کتانی سفید و پلیور صورتی به خوبی ست میشوند.

شیک ترین ست های زمستانی

 

پلیور صورتی با کت جین و کلاه اسپرت

پلیور صورتی جزو لباس هایی است که با کت جین و شلوار جین به خوبی ست میشود به این صورت که رنگ کت جین روشن تر از رنگ شلوار جین باشد، برای جذاب تر شدن استایل تان میتوانید یک کلاه صورتی رنگ اسپرت هم به تیپ تان اضافه کنید.

شیکترین ست های زمستانی