آکاایران: کانسیلر نسبت به کرم پودر، بسیار بهتر و موثرتر سیاهی ها و لک ها را می پوشاند و پوست را روشن تر نشان می دهد. ما در اینجا چند مورد از اصلی ترین دلایل استفاده روزانه ی از کانسیلر را آورده ایم …

آکاایران: ترفندهای استفاده از کانسیلر برای یک آرایش بی نظیر

ترفندهای استفاده از کانسیلر

زیر چشم

بسیاری از تغییر رنگ چهره، به دلایل مختلفی از جمله ژنتیک تا کم خوابی، زیر چشم ها اتفاق می افتد. استفاده از کانسیلر با ضربات آرام به دور چشم باعث می شود سایه ای روشن تر از رنگ اصلی پوستتان دور و اطراف چشم به وجود بیاید و باعث می شود نگاه شما تازه تر و هوشیارتر بنظر برسد. از کانسیلرهای کرمی برای این منظور استفاده کنید.

در اطراف بینی

یک باید برای کسانی که خیلی فعالند. قسمت اطراف سوراخ های بینی به علت های مختلفی از جمله تنفس و آلرژی فصلی ممکن است قرمز شوند که این اتفاق باعث می شود بینی ما بزرگتر از چیزی که هست بنظر برسد. استفاده از کانسیلر بر روی بینی (که قبلا خوب به آن کرم مرطوب کننده زده اید) باعث یکدست شدن رنگ پوستتان می شود و باعث می گردد تا در فصل گرده افشانی گل ها، دیگر شبیه یک دلقک نباشید! سعی کنید از یک کانسیلر با پوشانندگی بالا و دارای قلم استفاده کنید تا ظاهر یکدست تری بدست بیاورید.

در اطراف دهان

با استفاده از یک کانسیلر کرمی در اطراف دهان، لب هایتان را بطور طبیعی برجسته تر نشان دهید. هموارتر کردن پوست اطراف لب باعث می شود خط لب و لب شما بیشتر به چشم بیاید. بخصوص هنگامی که از یک رژ لب آتشین قرمز و یا آلویی استفاده کنید. رژ لبتان به اندازه ی کافی روشن نیست؟ مقدار کمی کانسیلر به روی لبتان بزنید تا روشنایی رژ لبتان را بیشتر کنید.

روی لک ها

کانسیلر بهترین دوست پوست های مستعد جوش است. هنگامی که لایه ی ضخیم کرم پودر باعث ایجاد یک ظاهر مصنوعی و گچی روی صورت می شود، استفاده از کانسیلر بصورت پراکنده به روی لکه ها و جای جوش ها یک راه عالی برای پوشاندن تمام چیزهاییست که کسی نمی خواهد ببیند، فاقد اینکه قسمت های صاف و فاقد لک پوستتان را زیر لایه ای از کرم بپوشانید. برای این موارد می توانید از کانسیلر های مدادی استفاده کنید تا لکه های قرمز را فاقد هیچ کثیف کاری و با ظرافت بپوشانید. نکته: برای یک دست کردن قسمتی که از کانسیلر استفاده کرده اید با بقیه پوستتان، از پودر استفاده کنید تا بهتر بنظر برسید.

گردآوری و تنظیم: گروه ۷ گنج

www.7ganj.ir

.

منبع : 7ganj.org