آکاایران: اگر هنوز فرصت نکرده اید خرید های تابستانی تان را انجام دهید پیشنهاد بنیتا به شما این است که، آخر هفته سری به گالری های مد تهران بزنید.

آکاایران: بازدید از مجموعه های تابستانی مد و لباس

طراحان مد تهران بار دیگر آخر هفته ای پرهیجان برای علاقه مندان به مد و لباس ترتیب داده اند. گالری های تهران این هفته میزبان گروهی از طراحان خلاق و خوش ذوق ایرانی هستند.

یکی از مهمترین اتفاقات این هفته، بزرگترین گردهمایی طراحان لباس بانوان در فروشگاه ام زون است. در این گردهمایی بیش از ۴۰ طراح، آثارشان را که شامل مانتو، لباس، اکسسوری، کیف و کفش می شود، به نمایش می گذارند و شما می توانید از امروز تا جمعه ۲۳ تیرماه از ساعت ۱۲ الی ۲۱ در فروشگاه ام زون واقع در خیابان جردن از این محصولات هنری دیدن کنید.

خرید تابستانی

گالری پارادایم مثل همیشه برای شما برنامه ویژه ای دارد. مجموعه وسیعی شامل؛ شال و روسری، مانتو، لباس، زیورآلات، کیف و کفش با حضور برندهایی همچون ژوت، پریا امیری، ژین، سیپورا و هانیه ذهبی به نمایش گذاشته خواهد شد. از همین حالا تا آخرین ساعات روز جمعه فرصت دارید از این گالری در محدوده قیطریه بازدید کنید.

طراحان لباس ایرانی

دومین سری از مجموعه لباس های #خنک_شو بار دیگر در طاووس خانه به نمایش درمی آید. اگر دفعه ی قبل فرصت نکردید تا از این گالری دیدن کنید به شما توصیه می کنیم حتما سری به طاووس خانه در خیابان گاندی بزنید و مجموعه های تابستانی سحر داوودی، زی و باف تن را از نزدیک ببینید. اگر در اصفهان زندگی می کنید، طاووس خانه برای شما خبر خوبی دارد، مجموعه خنک شو، این هفته همزمان در شعبه اصفهان این گالری نیز به نمایش گذاشته می شود.

رویدادهای مد تهران

م.ی.م مانتو هم دومین مجموعه ی تابستانی خود را تا ۲۵ تیرماه در گالری م.ی.م واقع در محدوده ی سعادت آباد به نمایش گذاشته است. برای بازدید از این مجموعه هر روز از ساعت ۱۱ الی ۱۸ می توانید با هماهنگی قبلی از طریق صفحه ی اینستاگرام این برند به گالری م.ی.م مراجعه کنید.

گالری مد و لباس

اگر عاشق لباس های گرافیکی و چاپی باشید، مطمئنا مایا بوتیک را می شناسید. شما می توانید از مجموعه ی نوین مایا بوتیک هر روز از ساعت ۱۲ الی ۲۱ در فروشگاه مایا واقع در میرداماد دیدن کنید. در این بوتیک علاوه بر لباس، کیف، کفش و اکسسوری، مجموعه جذابی از وسایل تزئینی را هم خواهید دید.

بازدید از مجموعه های تابستانی مد و لباس -آکاکالکشن تابستانه

گالری پرکار کوشا هم این هفته میزبان طراحان خلاق ایرانی همچون پگاه کاظمی است. برای بازدید از مجموعه های طراحان در این گالری می توانید از ساعت ۱۲ ظهر تا ۹ شب به محل این گالری در برج های آ.اس.پ مراجعه کنید.

خرید تابستانی

زیورآلات میم اکسسوریز هم از علاقه مندان به هنرهای اصیل ایرانی دعوت کرده تا این هفته از آثار میم در کنار برندهایی همچون افرا و کبود دیدن کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره ی ساعت بازدید می توانید از طریق صفحه اینستاگرام میم اطلاعات کسب کنید.

طراحان لباس ایرانی

علاوه بر این گالری ها، بد نیست سری به استودیوی طراحانی همچون آنا ثانی، افسانه رحیمیان و زریر بزنید. مجموعه نوین آنا ثانی همه روزه به جز تعطیلات در استودیو شخصی این طراح قابل بازدید است. افسانه رحیمیان نیز جدیدترین مجموعه سندس را در گالری شخصی خود به نمایش گذاشته و می توانید با هماهنگی قبلی از لباس های این برند دیدن کنید. اما برند زریر علاوه بر مجموعه تابستانه اش که هر روز در گالری زریر با هماهنگی قبلی امکان بازدید دارد، مجموعه عروسی ترتیب داده که اگر علاقه مند به جزئیات بازدید آن باشید می توانید از طریق صفحه ی اینستاگرام این برند از زمان و نحوه ی بازدید مطلع شوید.

 

رویدادهای مد تهران

.

منبع :