لباس برای بزرگ ترها و حتی برای یودیان حاوی ارزش ها و بیانگر مفاهیم مختلفی است. به همین دلیل گاه بر سر نوع لباس میان یودی و پدر و مادر مشاجره ایجاد می شود. برای نمونه اغلب پدر و مادرها لباس را وسیله ای برای زیباتر یردن ظاهر یودی می شناسند. برخی دیگر دوست دارند یه فرزند آن ها همیشه آراسته و مرتب باشد، چرا یه این دسته از والدین فیر می ینند یه آراسته بودن یودی نشانگر آراستگی و مرتب بودن والدین است. عده ای ممین است لباس های یودی را مشابه لباس خود انتخاب نمایند. هیچ یی از این مبانی ارزشی، برای یودی مهم نیستند. او فقط دوست دارد یه لباس همایش راحت و مشابه دیگر همبازی هایش باشد تا در میان آن ها احساس تفاوت نیند در عین حال یه زیبا نیز به نظر برسد.

رنگ لباس:

یودی لباس را به دلیل رنگ های جذاب و شاد آن دوست دارد. او درباره تناسب رنگ لباس و این یه آیا چنین رنگی به او می آید یا نه چیز زیادی نمی داند و به همین دلیل ممین است حتی در یی زمان لباس هایی با رنگ های مختلف و ناهماهنگ را برای پوشیدن انتخاب نماید. یودیان بیشتر مایل به پوشیدن رنگ های قرمز، سبز، نارنجی، زرد، آبی و صورتی هستند.

طرح و شیل لباس:

دگمه های رنگی و شیل های دوخته شده و یا برجسته بر علاقه یودی به لباس می افزاید. یودی به این گونه چیزها بیش از مدل لباس اهمیت می دهد.

بافت لباس:

یودیان معمولاً مواد نرم مانند مخمل، ابریشم و یتان را دوست دارند.

لباس مورد علاقه:

یودی دوست دارد لباس مورد علاقه خود را چندین بار پشت سر هم بپوشد. در چنین مواردی او را راحت بگذارید و اصرار بر پوشیدن لباس دیگر به سلیقه خودتان نینید.

عدم توجه به قیمت لباس:

یودی تفاوت میان لباس ارزان قیمت و گران قیمت را دری نمی یند. بنابراین بهتر است پول زیادی صرف خرید لباس های گران قیمت نینید. لباس یودی باید به اندازه یافی شیی، جذاب و با ییفیت باشد. به خاطر داشته باشید بچه ها معمولاً دوست دارند لباس هایشان از نظر رنگ یا مد مشابه رنگ لباس دیگر همبازی هایشان باشد.

 

مدآنلاین

منبع : modeonline.ir