آکاایران به نقل از مدآنلاین : برند آمریکایی سوپریم با همکاری برند نیویورکی شوت (Schott) مجوعه لباس‌های جدید خود را عرضه کرده است. در کمپین تبلیغاتی این مجموعه از  قهرمان انگلیسی اسکیت بورد لوسین کلارک (Lucien Clarke) استفاده شده است. 

این مدل 24 ساله در مجموعه پاییزو زمستان 2014 این برند دیده می‌شود که از فرهنگ خیابان الهام گرفته شده‌است. در این مجموعه از چند سبک مختلف الهام گرفته شده است که منبع اصلی این الهام فرهنگ کوچه و خیابان و نوستالژی دهه میلادی بوده است. 

 رنگ‌ها و چاپ این مجموعه در تقابل با سبک‌های مینی‌مال قرار دارد در حالی که  ظاهر درشت و برجسته لوگو این برند و لوگوهای مختلف تیم‌های ورزشی دانشگاهی در درون آن ادغام شده است. 

این برند با توجه به فصل پاییز و زمستان از پیراهن‌های دکمه دار، ژاکت‌های کلاه‌دار و روپوش‌ها و پالتوهای غیر رسمی به علاوه  سبک لایه‌بندی استفاده کرده است. کمپانی سوپریم با همکاری شرکت شوت (Schott) ژاکت‌های بی 3 (B-3) یا همان کاپشن‌های خلبانی معروف و ژاکت های چرمی پرفکتو(Perfecto) را نیز تولید می‌کند. 

این شرکت در سال 1994 راه‌اندازی شده است و از زمان گشایش تا کنون، در میان طرفداران خرده فرهنگ‌هایی نظیر هیپ‌هاپ و پانک و اسکیت‌سواران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این شرکت نه نمایندگی مستقل در سراسر جهان دارد . این مجموعه از 28 ماه اوت به صورت خرید اینترنتی در دسترس طرفداران قرار گرفته است. 

 
 نوستالژی
 پوشاک کلاسیک
 
لباس مردانه

صنعت

 

خانه

جواهرات

 

پوشاک

 

دکوراسیون

 

مدآنلاین

     

منبع : modeonline.ir