به گزارش مدآنلاین به نقل از دیزاین‌میلک، خانه شریفی‌ها که توسط nex to ffice طراحی شده، خانه‌ای منحصر به فرد است که در اینجا دلیل آن را بیان می‌کنیم. بر خلاف تمامی خانه‌های طراحی و ساخته شده، این خانه منحصر به فرد توانایی چرخش دارد! بسته به فصل و یا احتیاجات مالک، سطوح مختلف برای ایجاد تغییر در فضای داخلی و خارجی ایجاد شده است.
 
این خانه توانایی خارق‌العاده‌ای در چرخش دو بعدی به سه بعدی دارد. در خانه‌های سنتی ایرانی اتاق‌های نشیمن برای فصول گرم و سرد طراحی می‌شده است.
دکوراسیون
 نکته جالب در مورد این خانه آن است که با تغییر و گردش آن می‌توانید از فضای بهار خواب دلباز و وسیع در تابستان بهره برده و با گردش دوباره آن از سوز سرمای زمستان شهر تهران در امان بمانید.
مدآنلاین
مساحت این خانه 1 هزار و400 متر مربع در هفته طبقه است. دو زیرزمین ایده‌آل در اختیار شما می‌گذارد و در طبقه همکف پارکینگ و انباری واقع شده است.

مد آنلاین
   
   
 
 
طبقات اول و دوم مختص فعالیت‌های عمومی است و طبقات سوم و چهارم فضاهای خصوص خانواده را در بر می‌گیرد. زیر زمین این خانه مدرن از روشنایی مناسب و کافی برخوردار است؛ چون طبقات بالایی با ارتفاع سه متر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توان از سقف شیشه‌ای استفاده کرد.
 

شریفی‌

طراحی خانه

طراحی داخلی
 

خانه گردان

صنعت

خانه

جواهرات
 
پوشاک
 
دکوراسیون
 
مدآنلاین
 

منبع : modeonline.ir