آکاایران: 8 نکته برای انتخاب جواهرات مناسب لباس مجلسی

آکاایران: پوشاک بانوان جواهرات و زیورآلات

جواهرات مهم ترین و گران ترین اعضای مجموعه اکسسوری های خانم ها هستند که نقش مهمی در استایل لباس مجلسی ایفا می کنند. لباس مجلسی شما هر چقدر هم که شیک و دلپذیر و گران قیمت باشد اگر با جواهرات مناسبی همراه نباشد استایل مجلسی شما ناقص و نازیبا خواهد بود. انتخاب صحیح جواهرات مناسب برای لباس مجلسی معمولا از قوانین ساده ای پیروی می کند که به راحتی و با رعایت چند نکته قابل پیاده سازی هستند. در این مقاله ۸ نکته برای انتخاب جواهرات مناسب لباس مجلسی خود را بیان خواهیم کرد که با رعایت آن ها استایل مجلسی شما بی نقص و دلپذیر خواهد شد.

8 نکته برای انتخاب جواهرات مناسب لباس مجلسی -آکاجواهرات مناسب لباس مجلسی

۱- یک جزء اصلی انتخاب کنید. این جزء از جواهرات می تواند یک گردنبند دلپذیر یا گوشواره درشت و جلب توجه کننده متناسب با فرم یقه لباس شما و یا حتی یک تاج سر باشد. این جزء باید بیش از بقیه جواهرات جلب توجه کند.

۳- گردنبند بزرگ و گوشواره بزرگ را همزمان استفاده نکنید. اگر لباس شما ساده است می توانید هر مدل گردنبندی استفاده کنید حتی مدل های بلند، فقط فرم یقه شما باید با آن هماهنگ باشد.

۴- درانتخاب دستبند دقت کنید که اگر انگشتر های زیاد و بزرگ دارید از دستبند ظریف و کوچک استفاده کنید و اگر انگشتان شما زینت زیادی ندارد می توانید از النگوهای بزرگ و فلزی یا هر جنس دیگری استفاده کنید.

۵- اگر لباس شما مشکی است می توانید از انگشترهای با نگین رنگی استفاده کنید اما اگر لباس شما رنگی است رنگ نگین حلقه باید با لباس شما هماهنگ باشد.

۶- قبل از انتخاب جواهرات در مورد مدل موی خود تصمیم بگیرید و اگر قرار است از جواهرات مخصوص مو استفاده کنید باید گوشواره کوچک تری انتخاب کنید.

۷- برای پوست های سرد و رنگ های سرد لباس از طلای سفید و نقره و برای تن گرم و رنگ گرم لباس از طلای زرد استفاده کنید.

۸- به راحت بودن جواهرات هم دقت کنید و توجه کنید که دستبند و یا انگشتر های شما زائده ای نداشته باشد که به لباس گیر کند.

.

منبع : chibepoosham.com