آکاایران: مدل انگشتر شرف الشمس مردانه

انگشتر شرف الشمس, انگشتر شرف شمس, انگشتر شرف شمس با دعا, انگشتر شرف شمس مردانه, انگشتر نقره شرف شمس

آکاایران: انواع مدل انگشتر شرف الشمس مردانه

 انگشتر شرف شمس

جدیدترین مدل انگشتر شرف شمس

انواع مدل انگشتر شرف الشمس مردانهانگشتر شرف الشمس

 انگشتر نقره شرف شمس

انگشتر شرف شمس با رکاب نقره

 انگشتر شرف شمس مردانه

 انگشتر شرف شمس با دعا

مدل انگشتر شرف شمس ، مدل انگشتر شرف شمس مردانه

 انگشتر شرف شمس

انواع مدل انگشتر شرف الشمس مردانهانگشتر شرف الشمس

انواع انگشتر شرف شمس ، جدیدترین مدل انگشتر شرف شمس ، عکس انگشتر شرف الشمس

 انگشتر نقره شرف شمس

 انگشتر شرف شمس مردانه

انگشتر شرف الشمس اصل ، انگشتر شرف الشمس مردانه

 انگشتر شرف شمس با دعا

 انگشتر شرف شمس

جدیدترین مدل انگشتر شرف شمس

خواص شرف الشمس

بر اساس آنچه در کتب قدیمی مثل «السحاب اللئالی» تالیف سید عبدالله بوشهری آمده، شرف الشمس از علوم غریبه است و در دفع فقر و بیماری ها و حفظ صاحب آن از گزند جانوران و ایمنی از بلایا و کسب عزت و بزرگی تاثیر دارد.

اما به جز این، سنگ عقیق هم خواصی دارد که در روایت دینی همراه داشتن آن توصیه شده است. این سنگ باعث ایمنی در سفر، افزایش روزی، خیر و نیکی، آسانی و استجابت دعا است و شر و بدی را از فرد دور می کند. از امام موسی کاظم (ع) هم در حدیثی نقل شده است که انگش تر زرد در دست کنید که موجب آسانی است و در آن هیچ دشواری نباشد.

پیامبر اکرم (ص) هم می فرمایند: «هر کس یکی ازعقیق های سرخ و زرد وسفید را در دست داشته باشد جز خیر و نیکی و فراخی روزی و سلامتی ازجمیع بلا ها نمی بیند و از شر پادشاه ظالم و از هر چه آدمی از آن می ترسد و حذر می کند امان می یابد.»

شکل ذکر شرف الشمس به چه نحوی است؟ این شکل: که شرف الشمس نامیده می شود در کتاب «جنه الوافیه» مشهور به «مصباح کفعمی» آمده است (مصباح کفعمی کتابی نسبتا” معتبر در ادعیه است). گفتنی است که مرحوم کفعمی، سند معتبری برای این مطلب ذکر نکرده و تنها گفته است: این حروف شکل اسم اعظم است. بعد در حاشیه کتاب می گوید: در بعضی از کتاب های علمای شیعه دیدم که این شکل از امیرالمؤمنین (ع) نقل شده است . به نظر می رسد بیان چنین نقلی محکم نیست ; چون سند این روایت تا امیرالمؤمنین (ع) ذکر نشده است.

گردآوری:بیتوته

.

منبع : abartazeha.com