آکاایران: زمانی که صحبت از محصولات مناسب برای پوست به میان می آید، قیمت های بالا همیشه به معنای نتایج بهتر نیست. محصولات عالی ممکن است مواد تشکیل دهنده غلیظ تر و خالص تری دارا باشند و از سیستم های رسانش پیشرفته تری نسبت به معادل های داروخانه ای استفاده کرده باشند اما آیا قیمت بالا همیشه ضامن کیفیت بالاست ؟؟ البته همیشه اینگونه نیست. در این مقاله قصد داریم عناصر کلیدی محصولات ضد پیری و استاندارد برای چین و چروک پوست را با شما به اشتراک بگذاریم که هر کدام قیمت مناسبی دارند و می توانید به آسانی از آن ها استفاده کنید.

عنصر کلیدی: رتینول یکی از عناصر مهم و کلیدی برای افزایش حجم سلول، کاهش اندازه منافذ و کاهش خطوط و چین و چروک صورت است.

بسته های با ارزش: سرم های شبانه دکتر دنیس گراس نیز دارای نیاسین آمید ، یک ویتامین B3 ، است که تسکین التهاب و قرمزی پوست بسیار مناسب است.

خرید بودجه ای: سرم مخصوص چین و چروک آر. او.سی رتینول

عنصر کلیدی: سرامید و کلسترول ، اسیدهای چرب آزاد که از لایه های سلولی محافظت می کند و آن را مرطوب و شاداب نگه می دارد.این عناصر، مواد محرک را از پوست دور نگه می دارند.

بسته های با ارزش: بسته Skinceuticals باعث بازگرداندن و تحریک تولید سلول های پوستی می شود.

خرید بودجه ای: لوسیون مرطوب کننده پوست صورت CeraVe PM

عنصر کلیدی: عناصر تشکیل دهنده این مواد، پپتیدهای مس یا همان بلوک های ساختمانی پروتئین هاست و می تواند تولید کلاژن و الاستین را تسریع کند و پوستی نرم و محکم برای شما به ارمغان بیاورد.

بسته های با ارزش: کرم فشرده بالینی آی. اس (iS Clinical Youth Intensive Crème )نیز دارای اسید های هیالورونیک و میکروسفرهایی است که همانند اسفنج رطوبت را به خود جذب کرده و سپس چین و چروک صورت را با آن پر می کند.

خرید بودجه ای: محصول Lather AHA درمانی برای چین و چروک صورت با عصاره ی گل گاوزبان و مس است.

عنصر کلیدی: رسوراترول و اسید هیالورونیک به همراه یکدیگر می توانند رطوبت پوست و فعالیت ژن های تولید کننده الاستین و کلاژن ، را افزایش دهند.

بسته های با ارزش: کرم شب رسوراترول Caudalie، به خوبی توانسته است تولید رطوبت طبیعی پوست را افزایش دهد.همین امر موجب می شود آب رسانی به سلول های پوستی افزایش یابد و از چین و چروک آن کاسته شود.

خرید بودجه ای: محصول درمانی و ترمیمی Replenix

عنصر کلیدی: اسید هیالورونیک رطوبت را جذب کرده و در خود نگه می دارد. پپتید نیز می تواند تولید کلاژن را تسریع کند و غشاهای سلولی راتقویت نماید.

بسته های با ارزش: ماسک مخصوص دکنر برانت حاوی سیستم های مخصوصی است که مولکول ها را نگه می دارد و همانند یک ماده پر کننده عمل می کند. همین امر نیز موجب کاسته شدن چین و چروک صورت می گردد.

خرید بودجه ای: لوسیون مخصوص پیتر توماس برای نرم کردن و کاهش چین و چروک صورت (Peter Thomas Roth Un-Wrinkle Turbo Line)

عنصر کلیدی: جلبک دریایی ژاپنی حاوی کلروفیل است که پوست را محکم تر می کند و رطوبت را به خود جذب می نماید. همچنین پوست را در برابر پیری محافظت می کند.

بسته های با ارزش: سرم مخصوص شب تات چا(TATCHA Luminous) آبی ندارد و بسیار غلیظ است.

خرید بودجه ای: محصول Origin برای رفع خشکی پوست

عنصر کلیدی: ترکیبات پروبیوتیک می تواند باکتری های خوب را افزایش دهد و خط دفاعی پوست را تقویت کند. همچنین رطوبت پوست را نیز افزایش می دهد.

بسته های با ارزش: تقویت کننده پوست الیزابت آردن(Elizabeth Arden) باعث تقویت و مرطوب سازی پوست می شود.

خرید بودجه ای: کرم جوان سازی پوست Andalou به همراه پروبیوتیک ها و ویتامین C.

.

منبع : alamto.com