آکاآپ:  .هر رنگ مو آرایش مخصوص به خود را میطلبد به این صورت که آرایش خانم های مو مشکی با آرایش خانم های مو بلوند کلی با هم تفاوت دارد، هماهنگ کردن آرایش صورت با رنگ مو نیازمند رعایت نکات مهم و دانستن ترفندهایی است که اگر آرایش صورت تان با رنگ موهایتان را با این ترفندها هماهنگ کنید زیبایی شما دوبرابر خواهد شد. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات آکا, ست کردن آرایش صورت با رنگ مو را آموزش میدهیم. با ما همراه باشید.

 چگونه آرایش صورت را با رنگ مو یا بالعکس ست کنیم؟

ست کردن آرایش صورت با رنگ موی مشکی و تیره

رنگ موی مشکی رنگ موی اکثر خانم های ایرانی است، خانم هایی که موهای مشکی و قهوه ای تیره دارند باید روش ایجاد هارمونی بین رنگ مو و آرایش صورت را بدانند. خانم هایی که موهای تیره دارند باید به آرایش چشم ها اهمیت بیشتری بدهند مژه مصنوعی، خط چشم و سایه چشم اکلیلی برای جذابیت چشم های شما کافی است.

اگر پوست تان روشن است رژلب قرمز و اگر پوست تان تیره است رژ لب های کمرنگ مایل به صورتی و گلبهی برایتان مناسب است.

Image result for ‫آرایش صورت با رنگ موی مشکی‬‎

 

ست کردن آرایش صورت با رنگ موی قرمز و شرابی

هماهنگی آرایش صورت با رنگ موهای قرمز کمی دشوار تر از رنگ موهای دیگر است، فقط این را بدانید که آرایش غلیظ برای شما اصلا مناسب نیست. پوست تان را تیره نکنید سعی کنید کرم پودری استفاده کنید که یک درجه از رنگ پوست تان تیره تر باشد و آرایش تان را با ریمل و رژ لب زرشکی تکمیل کنید.

Image result for ‫ست کردن آرایش صورت با رنگ موی قرمز‬‎

 

ست کردن آرایش صورت با رنگ موی بلوند و روشن

خانم هایی که موهای بلوند و روشن دارند باید ابروهایشان نیز همرنگ موهایشان باشد، خط چشم های دنباله دار و سایه چشم های قهوه ای، مسی و طلایی برای مو بلوندها بسیار مناسب است. رژگونه تان باید به رنگ برنز باشد تا جذابیت چهره تان بیشتر شود، برای انتخاب رژلب سراغ رنگ ها کالباسی، مرجانی، قرمز و هلویی بروید.

Related image