آکاآپ: آرزوی هر خانم شیک پوشی داشتن رنگ مویی جدید و مطابق با آخرین مد سال است. خانم ها همواره به دنبال تیپ های جدید و متفاوت برای تغییر دادن استایل خود و داشتن جدیدترین و به روز ترین استایل های مد و فشن هستند. برای داشتن تیپی جذاب و منحصر به فرد و تغییر ظاهر خانم ها، مهمترین چیز تغییر رنگ مو است.

داشتن رنگ موهای زیبا و به روز استایل شما را به طرز شگفت انگیزی متفاوت می کند و باعث می شود که شما خوش تیپ و شیک پوش دیده شوید. به همین دلیل در این مقاله از مجموعه مقالات آکا, به معرفی پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ موهای سال 2019 میپردازیم که بتازگی در میان خانم ها خاطر خواه زیادی دارد. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با این مدل هایلایت ها و رنگ مو ها آشنا شوید.

 

پرطرفدارترین هایلایت ها و رنگ موهای سال 2019

 

رنگ مو بیبی لایت

چند سالی هست که رنگ موهایی با هایلایت های ملایم حسابی بین خانم ها محبوب شده اند اما امسال اینگونه رنگ موها پرقدرت تر باقی خواهند ماند، اینگونه رنگ موها برای خانم هایی که دوست ندارند رنگ مویشان خیلی مشخص شود مناسب اند.

پرطرفدارترین رنگ مو 2018

رنگ مو شرابی

رنگ مو شرابی، زرشکی و بادمجانی جزو رنگ های جذاب و فریبنده هستند و برای خانم هایی که موهای مشکی دارند هایلایت شرابی بسیار مناسب و ایده آل است. این رنگ موهای فانتزی امسال هم پرطرفدار هستند.

پرطرفدارترین رنگ موهای امسال

رنگ مو مسی

رنگ مو مسی را میتوان نارنجی سوخته معرفی کرد که البته بسیار براق است، امسال میتوانید هایلایت یا لولایت مسی روی موهایتان داشته باشید و حسابی زیباتر شوید. اگر موهایتان رنگ قهوه ای دارد هایلایت مسی روی آن فوق العاده میشود.

پرطرفدارترین رنگ موی سال

رنگ مو بلوند مرواریدی

بلوند مرواریدی جزو رنگ موهایی است که بین سلبریتی های هالیوود بسیار پرطرفدار است، بلوند بسیار روشن که باعث میشود موهایتان مانند گردنبند مروارید بدرخشد.

پرطرفدارترین رنگ مو

 

رنگ مو بنفش مایل به ارغوانی

این رنگ مو ترند سال 2019 است و برای خانم های مو مشکی که دوست دارند تغییر جزئی روی موهایشان شاهد باشند مناسب است، این رنگ مو روی موهای مشکی بینهایت زیبا میشود. اگر شما هم دوست دارید رنگ مویی که انتخاب میکنید با رنگ موهای خودتان خیلی فرق نداشته باشد پیشنهاد ما به شما رنگ موی بنفش مایل به ارغوانی است.

پرطرفدارترين رنگ مو

رنگ مو بلوند کره ای

رنگ موهای بلوند همیشه مد هستند و بین خانم های جوان و اهل مد طرفداران زیادی دارند اما بلوند کره ای سال 2019 حسابی روی بورس است مخصوصا برای فصل بهار و تابستان عالی است.

پرطرفدارترین هایلایت