آکاآپ: آموزش بافت موی امروز یک مدل جدید برای مادرانی است که می خواهند موهای کودک خود را برای مهمانی با مدل های جدید و متنوع مرتب کنند، این مدل بافت مو که بافت موی فرانسوی نام دارد برای دخترانی با موهای متوسط یا بلند بسیار زیباست و برای مهمانی ها و جشن ها مناسب است.با این آموزش تصویری یک بافت موی فوق العاده شیک یاد میگیرید که خوبیه این مدل اینه که در عرض چند دقیقه میتونید آن را روی سر فرزندتان پیاده کنید. برای مشاهده آموزش بافت مدل موی فرانسوی در 6 گام در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

ابتدا موهای جلوی سر را جدا کرده و به سه قسمت تقسیم کنید, مانند تصویر زیر شروع به بافتن کنید بعد از اینکه بافت را کمی ادامه دادید در هر مرحله از هر دو طرف شروع به اضافه کردن مو بکنید.

بافت موی فرانسوی برای کودکان

این کار را در چند مرحله انجام دهید و در هر مرحله بافت را با دستان تان مانند تصویر به دو طرف بکشید تا بافت پهن تری داشته باشید, بعد که تا انتهای موها را بافتید پایین آن را با کش ببندید. میبینید که موهای دخترتان مانند دم اسبی بافته شده است, نکته این بافت مو فقط این است که در هر مرحله از دو طرف مو اضافه کنید .

به همین راحتی و در کمتر از 5 دقیقه میتوانید موهای کودکتان را با این زیبایی ببافید, از این بافت مو برای مهمانی ها و جشن ها میتوانید استفاده کنید.