آکاآپ:  بافت مو یکی از دسته انواع مدل مو است که به سادگی می توان گفت مناسب برای هر مراسم و مکانی بوده و به سرعت و سادگی می تواند موهای شلخته و در هم را زیبا کرده و بسیار آراسته به تصویر بکشید.مدل بافت مو دخترانه و زنانه ندارد، در هر سنی که باشید بافت مو می تواند ظاهری بسیار زیبا به شما هدیه کند. انواع مختلف از مدل بافت مو را می توان به صورت ترکیبی با انواع شینیون مو استفاده کرد و ظاهری متفاوت به موها داد. 

آموزش مرحله به مرحله بافت مو هلندی به شکل تاج

احتمالا شما هم به دنبال مدل های جدید بافت مو می گردید. اگر در بافت ساده مو ، حرفه ای شده اید و آنها را با چشم بسته هم می توانید ببافید، وقت آن رسیده که یک مدل شیک که به بافت مو هلندی به شکل تاج معروف است را امتحان کنید و مهارت های بافت موی خود را به مرحله جدیدی برسانید.برای مشاهده آموزش مرحله به مرحله بافت این مدل موی زیبا در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 

بافت موی هلندی

2- خوب بعد از اینکه فرق باز کردید و موها را به دو دسته تقسیم کردید , یک دسته را از ابتدا تا انتهای دسته شروع به بافتن کنید.

بافت مو هلندی دوتایی

3- خوب بعد از اتمام دسته اول مو, دسته دیگر را از ابتدا به انتها شروع به بافتن کنید.

بافت موی هلندی دو طرفه

4- بعد از اینکه بافت دو دسته تمام شد, باید انتهای هر بافت مشابه تصویر زیر , به صورت ضربدری از روی هم رد کنید

بافت مو هلندی اپارات

5- انتهای بافت سمت چپ سرتان را به طرف شروع بافت سمت راست سر ببندید

بافت مو هلندی

6- انتهای بافت سمت راست را به سمت چپ سر محکم ببندید

بافت مو هلندی به شکل تاج

7- در آخرین مرحله روی بافت مویتان تافت بزنید

آموزش بافت مو هلندی به شکل تاج

امیدواریم آموزش این مدل بافت دخترانه و شیک به شکل تاج لذت برده باشید. برای آموزش مدل بافت های دیگر منتظر مقالات آموزشی دیگر از آکاآپ باشید.