آکاایران: داشتن موهای فر این روزها بر خلاف زمان های گذشته به یکی از بزرگترین آرزوها برای خانم ها تبدیل شده است و اغلب خانم هایی که موهای صاف دارند ترجیح می دهند با کمک وسایل فر دهنده مو فرهای ریز و یا درشتی را روی موهای کوتاه و بلند خود ایجاد کنند زیرا مدل موی فر جذابیت بی نظیری را به حالت موها و فرم چهره می بخشد.مدل مو فر زیبایی و جذابیت خاصی به موها می بخشد بنابراین بهتر است شما برای مجالس و مهمانی های مختلف از این مدل مو استفاده کنید.در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , جدیدترین مدل موهای فر زنانه و دخترانه باز و بسته را برایتان گردآوری کرده ایم. امیدواریم از این مدل ها استفاده لازم را برای آرایش موهایتان ببرید.

 

 مدل مو فر دخترانه

همچنین اگر موهای شما به صورت طبیعی دارای فر است بهتر است فر موهایتان را به کمک وسایل فرم دهنده مو به زیبایی حالت دهید. توجه داشته باشید که می توانید برای زیبایی بیشتر موهای فر در قسمتی از موها از وسایل تزیین کننده مو استفاده کنید.

مدل موی جدید فرحی

 

مدل مو فر بلند شیک

مدل جدید موی فر مردانه

مدل مو فر بسته

مدل موی فر بسته از انواع مدل موهای شیک و جذاب است و شما می توانید از این مدل موی مجلسی برای شرکت در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید و به موهایتان فرم و حالت بی نظیر و خاصی بدهید.

مدل موی جدید فر دخترانه

مدل بافت موی فر

مدل جدید موی فر کوتاه

مدل مو فر مجلسی جدید

مدل موی جدید فر باز

مدل مو فر جمع با بافت

مدل جدید موی فر

مدل مو فر ریز سیم تلفنی

مدل مو جدید فر مردانه

شینیون موی فر زنانه

مدل مو جدید فر باز

مدل موی فر عروس

مدل مو جدید فرحی